Widok
widac ,ze ty wody rano by sie umyc nie potrzebujesz ...ale ty to nie reszta wioski :)... awaria jest od polnocy , wiec czemu dopiero rano za to sie zabieraja? A i jeszcze jedno ... sprobuj zadzwonic po 15 i zglosic awarie , to ci stroz odbierze telefon i powie ,ze nikogo juz nie ma ,bo tam tylko do 15 pracuja i nie ma serwisu 24H...wiec chyba cos nie tak jest z tymi wodociagami.
No jak nie ma komunikatu? Ciężko wejść na stronę ?
http://www.skzukowo.pl/213-awaria-w-stacji-uzdatniania-wody
http://www.skzukowo.pl/213-awaria-w-stacji-uzdatniania-wody
Wstęga przecięta "miesiąc" temu. Sukces ogromny. Tyle tylko ,że medialny.
Do jednego działającego ujęcia wody podłączyli kolejnych odbiorców.
Jak widać i czuć doraźne działania ledwo na miesiąc wystarczyły.
Porażający brak planowania i beztroska.
Bez nowych ujęć wody takie sytuacje będą coraz częstsze.
Latem to dopiero będzie hydro zagadka.
Do jednego działającego ujęcia wody podłączyli kolejnych odbiorców.
Jak widać i czuć doraźne działania ledwo na miesiąc wystarczyły.
Porażający brak planowania i beztroska.
Bez nowych ujęć wody takie sytuacje będą coraz częstsze.
Latem to dopiero będzie hydro zagadka.
rozumiem, że robiłeś audyt, czy tylko tak w wolnej chwili piszesz ładnie brzmiące zlepki?
kurcze to już awarii nie może być, bida jeżeli nie ma kogoś dostępnego 24h do napraw, to raczej powinno się zmienić, ale jak rozumiem już znasz przyczyny i jest to skutkiem niedawnej inwestycji... dobrze wiedzieć
kurcze to już awarii nie może być, bida jeżeli nie ma kogoś dostępnego 24h do napraw, to raczej powinno się zmienić, ale jak rozumiem już znasz przyczyny i jest to skutkiem niedawnej inwestycji... dobrze wiedzieć