Widok

Brak wyników BT Orłowo :/

Rowery Orłowo Temat dostępny też na forum:
Ciekaw jestem czemu nie ma szczegółowych wyników z BT Orłowo. Poprzednie z Chylonii były bardzo szybko na stronie WWW.
Wysłałem 2 maile do gosiru z pytaniem i brak odzewu. Czyżby znowy sędziowie się nie popisali i dali d***
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też w niedzielę napisałem mejla i cisza, mam nadzieję, że w ogóle gdzieśtam to mają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahah pogubili pewnie i teraz sie boja odezwac :D:D ahh ta Polska, nie no ja chce wyniki i klasyfokacje generalna chyba trzeba tam pujsc i
se wziasc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co Chłopaki...
Mnie się wydaje, że wtedy liczyły nas inne Osoby - była inna Pani Sędzina i troche inna obstawa. Chcialabym sie mylic, ale moim zdaniem tym razem gorzej o te sprawy zadbano :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesia napisał(a):

> Wiecie co Chłopaki...
> Mnie się wydaje, że wtedy liczyły nas inne Osoby - była inna
> Pani Sędzina i troche inna obstawa. Chcialabym sie mylic, ale
> moim zdaniem tym razem gorzej o te sprawy zadbano :-(

dajcie im chwile, może po prostu mają dużo imprez naraz i to też czeka w kolejsce na podliczenie.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szczęscie się pomyliłam :-)
Wyniku już są na www.gosir.gdynia.pl
Dziękuję za sprawne policzenie w imieniu całej Rodziny i przepraszam za brak wiary ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Dom Towarowy Chylonia (15 odpowiedzi)

Co myślicie do Domu Towarowym Chylonia ? Zaglądacie tam czasami ?

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry