Widok

Brasswood Festiwal 2024

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Jeden z najpiękniejszych trójmiejskich festiwali powraca w bezprecedensowym stylu! Przed nami Brasswood Fest, który po raz piąty połączy Trójmiasto eklektyczną muzyką i brasswoodowym konceptem. Koncerty odbędą się 2 - 4 sierpnia 2024 r. w trzech lokalizacjach: Opera Leśna, Gdynia - Park Adventure Kolibki i w Gdańsku. Wystąpią takie gwiazdy jak: L.U.C & Rebel Babel Film Orchestra z muzyką ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieuczciwy organizator

Sprzedali Państwo sporo biletów na te same miejsca. Wiem, bo stałam w kolejce do wymiany moich zakupionych miejsc na inne z gorszą widocznością. Pewnie nawet wam nie wstyd, bo udało się wypchnąć słabe miejsca, których nikt by nie kupił. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim na koncercie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ładnie z tymi biletami. Kupiłam miejsca już wiosną, w pierwszym rzędzie frontem do sceny. Przed samym festiwalem dostałam e-maila, że te miejsca są zajęte i będę siedzieć w pierwszym rzędzie ale z boku. Mimo moich e- maili z wyjaśnieniem całej sytuacji dlaczego tuż przed koncertem tak zrobili nikt nie chciał mi odpowiedzieć. Na festiwalu sprawdziłam, że na pierwotnie kupionych przeze mnie miejscach siedzą organizatorzy koncertu. Tak wynikało z plakietek na ich ubraniach.
Uważam, że to bardzo nieuczciwe . Oszukano mnie. Mimo, że koncert był super , a nawet więcej niż suuuper to niesmak oszustwa ze strony organizatorów pozostał.
Przestrzegam przed firmą która sprzedaje te bilety. To oszuści, którzy chcą szybko sprzedać, a później nie wywiązują się z transakcji.
Nawet jeżeli tak się zdarzy, powinni odpowiadać na e- maile i zaproponować jakąkolwiek rekompensatę.
tak się nie robi nieuczciwy sprzedawco biletów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry