Widok

Brud, wadlwe urządzenia

Elefun Temat dostępny też na forum:
Niestety o. Agnieszko -kiedy otwierała Pani działalność wszystko było nowe, czyściutkie, teraz, kiedy po około pięciu latach dane mi było odwiedzić filię w Pogórzu, oczom nie wierzyłam. Po pierwsze toalety....masakra. Nocnik pełen, nie opróżniony przez nikogo stał tak i stał, jedna toaleta..fuj...na samą myśl....Papier (zużyty) leżał wokół muszli klozetowej, druga nie lepsza (obsikana). Kiedy jako tako wysadziłam syna, zwróciłam uwagę pani na zmianie, po czym ta wzruszyła tylko ramionami! Sanepid się kłania! Kto tam dał powolnie na punkt przedszkolny!!!?
Pani Agnieszka poszła już w rutynę, kasa, kasa, kasa. Pomijam fakt iż ogrodowe wyposażenie zasiliło wyposażenie sali zabaw wewnątrz, skutecznie utrudniając zabawę dzieciom, nie mówiąc o zagrożeniu jaki czyni stojąca obok zjeżdżalni- ogrodowa trampolina na stelażu metalowym! Wstyd!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam dodać o brudnych siatkach wspinaczkowych, krzywo zawieszonej huśtawce-uwaga- pod zjeżdżalnią i wystających metalowych elementach że o porozrzucanych zabawkach nie wspomnę, na szczęście byłam tam w duecie z inną mamą i tylko dwoje naszych dzieci, więc omijałyśmy tor przeszkód. Popękane piłki w basenie chińskim. Brudne pluszaki..no kurcze nie polecę nikomu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry