Widok

Brzozowy Park

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Brzozowy Park to zespół pięciu budynków wielorodzinnych powstających w okolicach gdańskiego węzła z obwodnicą w Karczemkach. Pomiędzy kameralnymi dwupiętrowymi domami urządzona zostanie zieleń oraz plac zabaw dla dzieci. Mieszkania na parterze posiadać będą przydomowe ogródki, zaś na piętrze balkony lub tarasy. W ramach osiedla powstały także domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

City House to naciągacze

nie wywiązują się ze swoich obietnic, osiedle miało być zamknięte i monitorowane ale niestety Jaśnie Panowie zmienili zdanie i postanowili nie dokończyć inwestycji. Na całym osiedlu postawili 2 ławeczki i ani jednego kosza na śmieci. Inwestycja jest nie dokończona ale przez naciągaczy uzana za temat zamknęty.
Odradzam kupującym tego pseudo dewelopera.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ściema

Ten deweloper kłamie w ofertach jak z nut. W opisie swoich zakończonych inwestycji zamieszcza informację, że teren brzozowego parku jest zamknięty i monitorowany. Ładnie się czyta ale w rzeczywistości to deweloper wstawił bramy nie zdatne do użytku bez mechanizmów do ich zamykania a z monitoringu to wystają tylko kable z kilku lamp oświetleniowych. Deweloper wyszedł z założenia, że mieszkańcy sami sobie dokończą inwestycję. PORAŻKA !!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się

ponad to co zostało już napisane, niestety trzeba dodać, że całe osiedle jest CIEMNE, kilka latarni (marnej jakości) w okolicach bloków i ZERO oświetlenia przy domkach szeregowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie polecam

Zgadzam sie uwaga na tego dewelopera OBIECANKI CACANKI
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Totalna pomyłka ten deweloper.

Pan pseudo Prezes, nie ma pojęcia o tym co buduje. Totalna pomyłka. Odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry