Widok

Budowa anteny na Witominie POMOCY

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Chcą budować na Witominie Leśniczówce drugą antenę tzw. stację bazową telefonii komórkowej. Jedna stoi i obok ma być druga jeszcze większa a my niedługo będziemy dzwonić bez używanie telefonów komórkowych. Dramat robią co chcą a ty malutki bezbronny człowieczku zginiesz w gąszczu przepisów i pism administracyjnych. Wiem że niektórzy się na tym wzbogacą i zarobią ale niech sobie postawią pod oknem dwa nadajniki. GPEC ma wszystko gdzieś tylko KASA KASA KASA.Może jest ktoś kto może w tej sprawie pomóc. Do spółdzielni Bałtyk czynsze i to nie małe płacimy do Urzędu Miasta podatki płacimy do GPEC płacimy. TO CI WSZYSCY SIĘ OBŁOWIĄ I POWIEDZĄ ŻE TO DLA NASZEGO DOBRA ŻEBY BYŁ LEPSZY ZASIĘG. A JA DWIE ANTENY PO 20 METRÓW NA WYSOKOŚCI MOJEGO OKNA.
ZAPRASZAM MOŻE KTOŚ Z ZARZĄDU W/W INSTYTUCJI CHCIAŁBY KUPIĆ NAPRAWDĘ ŁADNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA PRZECUDNE DWIE ANTENY TELEFONII KOMÓRKOWEJ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

@user_13769338039

proponuje na znak protestu zebys zaprzestala uzywac telefonow komórkowych i mobilnego internetu. Żeby zwiekszyc sile protestu namawiaj rodzine,znajomych i kogo tylko się da do, zaprzestania używania komorek i wszystkiego co opiera się na technologii mobilnej.
Masz jeszcze alternatywę,mozesz się przeprowadzić do Puszczy Bialowieskiej będzie zdrowo ale niebezpiecznie bo mogą odstrzelić jeśli uznaja cie za łosia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szanowna Pani,
Jako Grupa GPEC nie świadczymy usług w tym rejonie i nie prowadzimy żadnych prac w zakresie stawiania stacji telekomunikacyjnych we wspomnianej okolicy. Nie mniej jednak życzymy pozytywnego rozwiązania tej sprawy.

Pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Wiceprezydent Gdyni dodaje, że wcześniej sąsiedzi masztów na Witominie, zarówno na etapie ubiegania się przez inwestora o decyzję środowiskową, jak i pozwolenia na budowę, nie wnosili żadnych odwołań. "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Witomino

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

do góry