Widok

Budynek biurowy Ka5

BCB Business Park Temat dostępny też na forum:
Sześciokondygnacyjny biurowiec klasy B+. Lokale biurowe o powierzchni od 50 do 3000 m2. Swobodna aranżacja wnętrz \"open space\" na pięciu powtarzalnych piętrach o powierzchni ok.700 m2. Dwa lokale handlowe na parterze o powierzchni 200 i 50 m2. Po 2 miejsca postojowe na każde 100 m2 powierzchni biurowej w dwupoziomowym garażu podziemnym i na miejscach parkingowych wokół budynku. Standard ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ładnie wygląda

dosyć nowoczesna bryła
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

biura i nie tylko

wreszcie ktoś pomyślał nie tylko o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni na biura
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brawo.

W tej okolicy tego typu obiekty są bardzo potrzebne. A poza tym podoba mi się ten projekt. Mam nadzieję, że mniejsze firmy też znajdą miejsce dla siebie, tzn. biuro ok. 2 - 3 pomieszczenia czyli do 60 m2 - jeżeli tak to na pewno będę waszym klientem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

...

Dobra lokalizacja, dobry wygląd, wzbogaci i umodeluje okolice lotniska oby więcej takich.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepiej podać parę wizualizacji, by lud to kupił...
Jak ktoś chce ten chłam oceniać to radzę zobaczyć całość inwestycji. :
http://www.urbanity.pl/budynek3711/baltyckie-centrum-biznesu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

tu są wizualki

na ich stronie są wizualki inwestycji: http://business-park.bcb.com.pl/galeria.html, jest reż galeria budowy, więc można zobaczyć w jakim tempie postępują prace
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

inwestor zatrudnil klakierow widze...

klocki w ogranej i malo juz ciekawej kolorystyce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Konkretny obiekt

Widziałam od środka Bałtyckie Centrum Biznesu, klasa!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

AirPort City

W zestawieniu biurowiec BCB wraz z portem lotniczym , tworzą nowe designerskie miasteczko lotnicze ! Liczę na to , że najbliższe plany inwestycyjne ,wkomponują się w infrastrukturę i architekturę Airport City oraz będą przyjazne dla tamtejszych mieszkańców. Wspaniale, że trasa kolei metropolitalnej przyczyni sie do szybkiego i łatwego dostepu do tych terenów - na pewno skorzystam! ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Idealne połączenie z Gdynią!

O ile nie ma korków na obwodnicy, dojazd zajmuje niecałe 20 minut.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

BCB

Szkoda, że totalnie sp......li klimę w budynku, wieczne problemy z temperaturą. Każdy pretekst dobry do wyłączenia, ograniczenia itp. itd. Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zimą zimno, latem gorąco. Nie nazwałbym tego klimatyzacją, raczej wentylacją. Po za tym dużym minusem reszta OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry