Widok

Budynek przy Benisławskiego

Budynek przy Benisławskiego Temat dostępny też na forum:
Budynek wielorodzinny powstaje na styku dzielnic Obłuża i Oksywia. Położenie budynku w dogodnej i bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz przystanków komunikacji miejskiej umożliwi szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska.

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy zapewnia bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, usług, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat tego dewelopera?

oczywiście pracownikom i konkurencji z góry dziękuję
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez sensu, że nie podają cen poszczególnych mieszkań na stronie. To na wstępie zniechęca.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie podają na stronie, nie podają przez telefon, nie podają na maila.. Czekam na kontakt od nich w sprawie cennika już od pół roku. Bardzo byłem zainteresowany tą inwestycją, ale zostałem całkiem zlekceważony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizualizacja super, szkoda tylko, ze nie ma na niej ujetej budynkow sasiadujacych
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda ze nie buduja parę metrów wyżej...na tej skarpie, gdzie są garaże sąsiadujące już z pagedem ;) nie mogli już bliżej wcisnąć tego domu pod blok nr 26? :) b.z.d.u.r.n.a. lokalizacja
Nie dosc ze sami zasłaniają widok...to w okna tez im zajrza
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam opinii

o tym deweloperze. Czy coś wiadomo?
Czy jest ktoś to kupił od nich mieszkanie w tym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Oksywie

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

do góry