Widok

Budynki na świętokrzyskiej

Terminowość to nie jest mocna strona tej firmy. Niestety od ponad pół roku czekam na mieszkanie i dalej nie ma odbioru budynku, mimo że od kilku miesięcy już stoi. Na pytania w tej sprawie nikt z firmy nie odpowiada. Totalnie olewają klienta po podpisaniu umowy sprzedaży.
Moja ocena
Cuarto Invest kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem jest już wydane pozwolenie na użytkowanie. Czekają na założenie kartoteki każdego lokalu, żeby móc umówić notariusza na końcowe przeniesienie własności poszczególnych lokali. Aczkolwiek zgadzam się z opinią co do terminowości i kontaktu z klientem. Owszem - w branży budowlanej są duże opóźnienia, ale profesjonalna firma powinna sama systematycznie kontaktować się z klientami, informować o postępach prac, chociażby przeprosić za wydłużenia odbiorów. Jak widać wzbudzili tylko masę podejrzeń, nerwów i niepewności wśród nabywców i potencjalnych klientów. Niemniej, mam nadzieję, że teraz już pójdzie z górki i wszystko dobrze się zakończy :)

P.S. - Proponuję założyć zamkniętą grupę na facebooku dla mieszkańców budynków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamknięta grupa na facebooku dla mieszkańców budynku to świetny pomysł :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem za, żeby stworzyć taką grupę!
Będzie prościej się dogadać, może ktoś wie coś więcej w danej sprawie i szybciej się dowiemy, niż od pana prezesa.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś w stylu "Mieszkańcy przy ul. Królowej Jadwigi 137" itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry