Widok

Bunbury. Komedia dla ludzi bez poczucia humoru

Bunbury. Komedia dla ludzi bez poczucia humoru Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Bunbury. Komedia dla ludzi bez poczucia humoru.
BUNBURY na Scenie Kameralnej

BUNBURY Oscara Wilde'a to jedna wielka detronizacja powagi, anarchiczna zabawa, w której obnażone zostaje nasze przywiązanie do etykietek, porządku i jasno wyznaczonych ról społecznych. W bezczelnie lekki sposób Oscar Wilde zadaje jedno z najpoważniejszych pytań, jakie możemy sobie zadać: kim jestem? I czy mogę być kimś innym, niż jestem? Możesz być kim zechcesz - ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znoooowu :(

Znowu mężczyźni poprzebierani za kobiety i odwrotnie? Buuu, za co? Czy to jest jakiś podstawowy paradygmat Teatru Wybrzeże i trzon przekazu, czy tylko my tak trafiamy? Coś mamy złe przeczucia. Gdzieś jeszcze pokazują męskich mężczyzn i kobiece kobiety? Bo my, choć nieprzeciętnie liberalni, to mamy takie mocne upodobanie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 16

nie jesteś nieprzęciętnie liberalny

raczej bliżej ci do bohaterów sztuk Zapolskiej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pewnie tak, bliżej mu, ale przebieranie facetów w sukienki jest już naprawdę zbyt nachalne

Ileż można, tutaj się to nie przyjmie, już wiadomo od kilku lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znowu odwołany

Już drugi raz :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do śmiechu

Ciekawe ,zabawne -można się pośmiać - a nawiedzeni zostańcie w domu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

Musical Kosmos (14 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Musical Kosmos . Musical Kosmos Niepowtarzalna opowieść Wszechświata,...

Trzej muszkieterowie (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Trzej muszkieterowie . Trzej muszkieterowie Marta Guśniowska "Trzej...

do góry