Widok

Bunkry koleczkowskie

Wiem gdzie są bunkry partyzantów Tata mi mówił że rozmawiał kiedyś z jakimś bardzo starym panem i jak kiedyś w sobotę szliśmy spacerem po koleczkowie gdzie znalazłem różne bagna i strumyki łąki i jeszcze znalazłem trzy blachy jakieś zardzewiałe całe i w lesie w okolicach ulicy chyba hipicznej na takiej górce całej zalesionej Tata mi mówił że tam kiedyś były bunkry partyzantów chciałem tam wejść ale Tata mi mówił że już ich nie ma bo je niemcy wysadzili A teraz pewnie zapytacie dlaczego mówiłem że znalazłem łąkę na dole nie na tej górce bo na tej łące Tata mi mówił że Niemcy myśleli że tam na łące są Polacy a ich tam nie było na temat bunkrów wiem tylko tyle wiem też że jest nam Śląsku bunkier nawiedzony ale nie wiem komu by się chciało jechać do Śląska jak byście chcieli do mnie przyjechać to zapraszam na zbuńską 5 w koleczkowie pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak czytam, to widzę że rośnie młody odkrywca. Tak trzymaj interesuj się, dociekaj i realizuj plan.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bunkier jest jeszcze przy wjeździe do Koleczkowa od Gdyni na przeciwko wulkanizacji jakieś 50m od ulicy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poniżej masz link do forum gdzie znajdziesz informacje na ten temat:

http://www.eksploracja.pl/forum/viewtopic.php?f=127&t=435&sid=e87224110e26a26117d614a761a0ef9e
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś w tym bunkrze mieszkał bezdomny w lato :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo Mlody Odkrywco moze wkrotce podjade do Ciebie skoro zapraszasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te Bunkry partyzantów są dawno zaorane. To były drewniane konstrukcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Elewacja - może mi ktoś kogoś polecić? (6 odpowiedzi)

widzę na domach często elewacja (biała) robi się szybko żółta natomiast na paru domach widzę że...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Nowy Mechanik (35 odpowiedzi)

Co sądzicie o nowym mechaniku w Koleczkowie przy skrzyżowaniu na Chylonie?? Warto oddać samochód...

do góry