Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty Pozowanie do zdjęć dla Bogny to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Polecam Bognę! :) wątek zamknięty Bogna jest bardzo miłą, wesołą i otwartą osobą, wykonała mój makijaż na ślub...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Polecam - kurs makijażu wątek zamknięty Polecam kurs makijażu. Teoria jak i praktyka prowadzona w przemiłej...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

Serdecznie polecamy! wątek zamknięty Bogna robiła nam sesję rodzinną połączoną z brzuszkową. Jesteśmy bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Makijaż ślubny wątek zamknięty Do ByBogna trafiłam w poszukiwaniu makijażu ślubnego. Od samego początku...
~Paulina Róża
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Bogna, realizując moją sesję brzuszkową zapewniła przyjazną, swobodną...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Polecam serdecznie :) wątek zamknięty Do Pani Bogny trafiłam przypadkiem i bardzo się cieszę że to właśnie ona...
~Renia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Bogna wykonała mój makijaż, kiedy byłam świadkiem na ślubie - był śliczny,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Bardzo miła i przyjazna atmosfera ,dobre samopoczucie gwarantuje swobodę...
~Sonia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Makijaż ślubny wykonany przez Bognę był idelany. Zdecydowanie mogę polecić...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Sesja brzuszkowa wątek zamknięty Wybrałam się do Bogny wraz z narzeczonym na sesje brzuszkową. Jesteśmy bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Sesja brzuszkowa wątek zamknięty Serdecznie polecam sesję brzuszkową u Bogny! Piękne zdjęcia gwarantowane :)
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 marca 2018

Sesja ciążowa wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam sesje foto u Bogny- ja byłam na ciążowej i jestem...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Warto! wątek zamknięty Do Bogny trafilam z polecenia kolezanki. I rowniez szczerze polecam innym!...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

POLECAM!!! wątek zamknięty Praca z Bogną to czysta przyjemność:) niezwykle kreatywna i pomysłowa pani...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Sesja dziecięca z okazji dnia babci i dziadka wątek zamknięty Rewelacja! Inaczej nie da się opisać. Polecam serdecznie
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Indywidualny kurs wątek zamknięty Korzystalam z indywidualnego kursu makijazu, z ktorego jestem bardzo...
~Hania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Sesja- idealny prezent pod choinke wątek zamknięty Witam! Voucher na sesję fotograficzną dostaliśmy "pod choinkę " i jestem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Najlepsza z najlepszych! Makijaż sylwestrowy wątek zamknięty Z całego serca polecam! Makijaż idealnie dobrany do cery i karnacji, pod...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty rewelka! byłam bardzo zadowolona z makijażu ślubnego, był bardzo delikatny i...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry