Jestem trochę rozdarty, bo uczucia mam mocno mieszane i nie wiem co napisać. Podzielę swoją ocenę na dwie części, albo nawet trzy.

Jedzenie - chyba najważniejsze. Powiem krótko - bardzo dobre, wydaje się, że autentycznie chińskie, nie natknąłem się na żaden smak, który przywodziłby na myśl europejską kuchnię podlaną chińskim sosem. To jest po prostu chińska kuchnia, chińskie składniki, chińskie wykonanie. Jedliśmy kaczkę (z warzywami i ryżem) oraz makaron z wołowiną. Polecam

Wnętrze - styl: nie mam pieniędzy na wystrój, więc będę udawał, że lubie surowe klimaty ;) No cóż, u nas to standard ;) Ale na plus na pewno umywalka w łazience i krany - ciekawe rozwiązanie

Obsługa - wiem, że dzień po otwarciu nie wszystko działa na tip-top, zwłaszcza gdy okazuje się, że drzwi niemal się nie zamykają, bo klienci walą drzwiami i oknami, ale... Kelnerka lojalnie uprzedziła, że na zamówienie trzeba poczekać 25 min. Ok, czekaliśmy, ale jedzenia nie dostaliśmy nawet po pełnej godzinie. Wtedy wyszliśmy - a jedno z nas pozostało, by zapłacić i zamówione dania wziąć na wynos. Sęk w tym, że kelnerka nawet wtedy nie wiedziała, czy te dania są już zrobione, czy jeszcze nie. Ostatecznie były...