Byłem na koncercie Ozzy-ego w tej hali - niestety. I niestety przeżyłem koszmar!!!. Muszę potwierdzić , że ta hala w takim stanie w jakim jest , nie nadaje się absolutnie do żadnych koncertów!!. NA STRONIE ERGO ARENY SĄ WYPISANE KOMPLETNE BZDURY, NIE TYLKO NA TEMAT AKUSTYKI TEJ HALI. Jeżdżę na różne koncerty, również takie odbywające się w małych klubach i w nich różnie bywa zarówno ze sprzętem audio jak i akustyką pomieszczeń. Jednak TAK BEZNADZIEJNEJ AKUSTYKI I JAKOŚCI DŹWIĘKU NIE SŁYSZAŁEM NIGDY!!! TO CO CZŁOWIEK PRZEŻYWA W TEJ HALI PODCZAS KONCERTU WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA!!! WSZYSTKIE DŹWIĘKI ODBIJAJĄ SIĘ OD BETONU I ZAMIENIAJĄ W JEDEN WIELKI GWIZD!!! Katastrofalna jakość dźwięku nawet nie z przed trzydziestu lat!!! Do tego panowie odpowiedzialni za dźwięk wydają się być jakimiś losowo wybranymi do tej funkcji ludźmi prosto z ulicy. Sprzęgające się mikrofony w czasie całego koncertu i znikające dźwięki frontowej gitary podczas koncertu Ozzy-ego - to masakra i totalny brak kompetencji. TO NAWET NIE JEST AMATORSZCZYZNA , TO TOTALNA KPINA I NACIĄGACTWO!!! Nic dziwnego, że artysta nie wyszedł na bis. Chciał najwyraźniej swoim fanom oszczędzić cierpienia w tej BETONOWEJ TRUMNIE!!!