Widok

C. - opinia

Korzystam u Pani Magdaleny ze wsparcia przez Skype i jestem zadowolony. Byłem już w życiu na terapiach, ale zawsze kończyłem z poczuciem, że trafiłem do - za przeproszeniem - przygłupa. A teraz czuję, że jestem wysłuchany i zrozumiany. Ta terapeutka nie wciska mi, że mam rysować jakieś pierdoły, oddychać i liczyć do 10 czy mówić o swoich starych, jak nie mam ochoty. To jest terapia na której mogę mówić jak równy z równym. Co mnie zaskoczyło to dociekliwość, ale nie taka chamska, tylko szczera, naturalna, po prostu Pani Magdalena pyta: "ale o co z tym chodzi? co Pan ma na myśli?", a nie udaje że jest jakimś Freudem i się nie wymądrza. Jak ktoś chce być traktowany jak dorosły człowiek i mieć duży udział w swojej własnej terapii, to zachęcam. Niektórym to może nie pasować, bo nie ma prowadzenia za rączkę, ale dla mnie to jest niespotykane i prawidłowe podejście. Będę polecać wszystkim, bo już byłem na etapie, gdy postawiłem krzyżyk na wszystkich osobach zajmujących się psychologią, a tu zaskoczenie. Dziękuję.
Moja ocena
zaangażowanie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękuję za Pana czas i zaangażowanie włożone w napisanie opinii. Jestem wdzięczna za docenienie, szczególnie, że zauważa Pan aspekty mojej pracy, na których szczególnie mi zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry