Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K.K 2023 - ocena Naprawdę dobra szkoła. Nauczyciele z dobrym podejściem,doceniają wiedzę u...
~K.K 2023
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Xxxx - opinia wątek zamknięty Panie z sekretariatu tragedia za karę tam są !!!!
~Xxxx
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

technik procesów graficznych wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła dla osób niepełnosprawnych dostosowana dobre wykłady...
~pio1237
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2018

KKZ Osoby niepełnosprawnej wątek zamknięty Polecam szkołę dla osob niepełnosprawnych ,miła atmosfera :)
~UCZEN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

fototechnik dla osob niepenosprawych wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kursu .Polecam go wszystkim osoba niepełnosprawnym
~Czarny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

osoby niepenosprawne kkz wątek zamknięty Korzystamy z bardzo dobrego sprzętu i najnowszego pakietu Adobe. Nauczyciele...
~Chyży
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Szkoła wątek zamknięty Szkoła uważam bardzo dobra dostosowana do osób niepełnosprawnych bez problemu...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Policealna zaoczna - technik informatyk wątek zamknięty Pierwszy semestr i zrezygnowałem. Mało przedmiotów kierunkowych, co bardzo...
~Bolek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Najlepsza szkola wątek zamknięty Wieczorowa szkola jest naprawde bardzo dobra, sympatyczni nauczyciele, humor...
~Sing
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Bartosz Z. - opinia wątek zamknięty W tym roku ukończyłem w CKU szkołę policealną na kierunku technik informatyk....
~Bartosz Z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

katarzyna - opinia wątek zamknięty jestem dumna z tego że mogę uczestniczyć w zajęciach prowadzanonych przez...
~katarzyna
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2008

Kurs przygotowawczy do egzaminu dojrzałości wątek zamknięty Po 18 latach przerwy w nauce, zdecydowałam się podejść do egzaminu...
~Danuta P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Ta szkoła... wątek zamknięty ... jest dla wszystkich, a najbardziej dla tych co się nie powiodło w nauce....
~Uczeń
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 stycznia 2010

Kursy wątek zamknięty Mialam przyjemnosc uczestniczyc w kursie przygotowujacym do egzaminow...
~Barbara N
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

14

wątków

do góry