Widok

CO MYŚLICIE O PUBIE

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Wracając do kwestii pub-u mam miejsce, zgody sąsiadów i co dalej jestem ciekaw ile osób wpadnie na kawkę w dzień a wieczorem na mecz. Zastanawiam się nad taką inwestycją tylko szczerze dla mnie nasze osiedle to trochę sypialnia i z rentownością może być różnie. Chcę wiedzieć ilu osobom brakuje bliskiej ucieczki z domu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj brakuje bardzo takiego miejsca, sam bym tam piwko nalewał gdyby powstało ;) a na serio to chyba największy kłopot to z pozwoleniami i sąsiedzkimi zgodami bo frekwencja z pewnością dopisze, dotychczas wszyscy spotykają się w domu po sąiedzku lecz klimat to nie to co w pubie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram. Świetny pomysł na to żeby troszkę ożyła dzielnica. A gdzie miałby być konkretnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałem sobie o rejonach skrzyżowania lubczykowej z jaśminowym. O tych polach, są przemysłowe więc z sąsiadami było by ok. Miejsce na uboczu a zarazem wszędzie blisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jakie przewidujesz ceny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak najbardziej za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba mordownie chcecie zrobic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardziej za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardziej za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obowiązkowo tarcza do darta! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

do góry