do E.
Emanuel zapominasz jeszcze o jednym istotnym aspekcjie: gaża zesołu. Idąc porównaniem Closterkeller jest tańszym zespołem, a supporty przeważnie grają za free. A po drugie do Parlamentu i do Ucha...
rozwiń
Emanuel zapominasz jeszcze o jednym istotnym aspekcjie: gaża zesołu. Idąc porównaniem Closterkeller jest tańszym zespołem, a supporty przeważnie grają za free. A po drugie do Parlamentu i do Ucha wchodzi zasadniczo tyle samo osób. Pozdrawiam
zobacz wątek