Widok

COŚ SIĘ SYPIE :/ (4x orłowo)

Rowery Temat dostępny też na forum:
ALARM DLA TRÓJMIEJSKICH BIKERÓW!!!!!!!!!!!!!!!!
TOR W ORŁOWIE NA LODOWCU SIĘ SYPIE :/!!!!!!!
Wiem, że teraz jest zima i nikomu się zabardzo nie chce kopać itd.
ale tor jest w coraz gorszym stanie.
Pierwesze dwa łuki są rozjeżdżon przez jjakiegoś typa na crossie, a ostatnia chopa się obsuneła. W krótce to samo czeka przdostatnią i pierwszą. (przedostatnia ma już obsunięty cały bok:/)

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuuuuuuuuuu... HCFR zasypia. do roboty ludziska. ...::: BIKE OR DIE :::...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety lodowiec jest na wymarciu. Urzędasy z Gdynii zobaczyli, że coś z tej górki da się zrobić, i ponoć mają wybudować tam tor saneczkowy..:(
Stąd pewnie zaniedbanie w dalszych pracach nad lodowcem. HCFR się nie obija, na karwinach powstaje piękny shor, czyżby konkurencja dla Gdańska? :>
Pozdro ekipa z Gdynii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lodowcec wcale na wymrciu nie jest tylko poprostu jak widać się niektórym znudził;/ Ja tam dziś byłem z ekipą i smigaliśmy se na czas:p
(28'92" Mój czas:p)
A jakieś 3 dni temu przyszedł tam jakiś gość (chyba urzędnik) i powiedział, że on ma zamiar pomóc w zalegalizowaniu tego toru:) Był z jakąś większą ekipą chyba też urzędników i se tor ogladali:P
Tutaj proźba do ludzi z HCFR'u o dalsze działanie w sprawie zalegalizowania tej miejscówki. Przecież drabinki to nie to samo co tor do DS czy 4x.

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znudził się właśnie dlatego, że była propozycja zniszczenia go. Nie ma sensu restaurować czegoś, co miało stać się torem saneczkowym. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie bo raz na jakiś czas można sobie było pośmigać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JAK MOZE SIĘ ZNUDZIĆ KOMUŚ COŚ TYLKO DLATEGO ŻE MA BYĆ ZNISZCZONE??? :/
A pozatym przecież zanim tor zniknie (a nikt nie powiedział ze tak się stanie) chyba mozna zadbać o niego???
PRZECIEŻ JESZCZE NIKT TAM Z KOPARKAMI NIE PRZJECHAŁ:p

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę źle się wyraziłem...
Swoją drogą, spróbuj coś robić w zimę...gwarantuję, że nie będziesz mieć efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale nikt tu nie mówi, że chce cos tam kopać teraz jak śnieg spadł .
Napisałem przecież ze jak bedzie CIEPŁO i dopiero wtedy bedziemy działać:p (CZYTAJ UWAŻNIEJ I KIEDYŚ WPADNIJ NA LODOWIEC :p)

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokaż proszę gdzie napisałeś o "cieple" :PPP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Re: COŚ SIĘ SYPIE :/ (4x orłowo)
Autor: RAF 30-12-2003 17:51 wyślij odpowiedź

W sumie nie można zrzucać całej winy na HCFR sami musimy coś zrobic z tym torem:) jak tylko przyjda pierwsze ciepłe dni wpadniemy tam z łopatami z całą ekipą z DLFR :P
Mam tylko gorącą prośbe do HCFR o nie pozostawienie tej sprawy z zalegalizowaniem toru:/
A nawet jeśli go nie zalegalizują to miejmy nadzieje ze nie bedzie kasy na jego zagospodarowanie:P
ZAWSZE MOŻNA STRAJKOWAĆ :D I OKUPOWAĆ TOR :p

>>DLFR<< "

-tutaj napisałem:D sory ze nie walnąłem tego jako odpowiedzi na twojego posta.
Pozdro:) i mam nadzieje doz zobaczenia na LODOWCU;)

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raf ma racje, byłem dziś tam z nim. Tor przymazł i zaczoł sie kruczyć,a deszcze padające zomiękczją glinę i tor poprostu sie rozpływa =(

>>DLFR GDYNIA<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie nie można zrzucać całej winy na HCFR sami musimy coś zrobic z tym torem:) jak tylko przyjda pierwsze ciepłe dni wpadniemy tam z łopatami z całą ekipą z DLFR :P
Mam tylko gorącą prośbe do HCFR o nie pozostawienie tej sprawy z zalegalizowaniem toru:/
A nawet jeśli go nie zalegalizują to miejmy nadzieje ze nie bedzie kasy na jego zagospodarowanie:P
ZAWSZE MOŻNA STRAJKOWAĆ :D I OKUPOWAĆ TOR :p

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siema siema.ja snieg stopnieje to zobaczymy co sie da zrobic
pozdro dla bikerow z gdyni a szczególnie dla DLFR!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
D A M Y R A D E !!!!!! :] :] :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DLFR- a cio to ma być?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
COŚ NOWEGO!!!:D
Działki Leśne Freeride

>>DLFR<<
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry