Widok

COSINUS SZKOLA POLICEALNA TECH. MASAZYSTA

Witam, czy ktos chodzil do Cosinusa w Gdyni na technik masazysta? Jesli tak jakie wrażenia, jaki poziom nauczania itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo, a to mają oni taki kierunek w Gdyni? bo chyba kiedyś nie było. przynajmniej za moich czasów nie kojarzę. ale spoko że coś tam wprowadzają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0



Nie, ale byłam w ŻAKu i mogę Ci potwierdzić, że dobrze przygotowują do egzaminu. Zależy im na zdawalności, więc się przykładają. Jestem zadowolona, bo teraz pracuje w zawodzie i moge się dalej rozwijać. Nie wiem jakie warunki proponują inne szkoły, ale to ŻAKa warto pojsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę tylko powiedzieć, że warto zapoznać się z ofertami "bezpłatnych" szkół. Bo okazuje się, że wiele z nich ma tzw. kary finansowe za frekwencję, " jednorazowe " opłaty za materiały , czy każdorazowe podejście po egzaminu. Jestem po nauczce z novej, później trafiłam do cosinusa gdzie nie spotkały mnie dodatkowe "kwiatki", nawet notatki dają. Warto przejść się po szkołach i dokładnie dopytać o brak opłat no i przede wszystkim zapytać o ilość zajęć teoretycznych względem praktycznych. Z tego jestem mega zadowolona! Teoria nie do tyle co praktyka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie! Większość szkół policealnych pobiera opłaty, albo trzeba płacić kary przy rezygnacji. Z mojej strony mogę polecić Cosinusa - to pierwsza i jedyna szkoła, która mnie nie oszukała i była przez cały okres nauki bezpłatna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Krakowie bardzo wysoki poziom, podejrzewam, że w Gdańsku też. Super wyposażone sale praktyczne, kadra wspaniała. Trafiłam na fajną grupę, wszyscy zdaliśmy kwalifikacje, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodziłam w Krakowie, jestem niedawno po egzaminach państwowych. wysoki poziom nauczania i dobrej jakości sprzęt. fajnie że zanim jest praktyka to jest solidne przygotowanie merytoryczne np. z budowy ciała itp. miłe zaskoczenie ofertą dodatkowych godzin stricte pod egzamin OKE gratis dla każdego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam. Szkoła cosinus w Krakowie bardzo dobrze przygotowuje swoich uczniów do egzaminu z OKE. Do tego jest w całości darmowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zaczęłam teraz ten kierunek, zapowiada się bardzo ciekawie. Pracownia jest porządnie wyposażona, nauczyciele bardzo zaangażowani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przeprowadziłam się z Olsztyna do Gdyni. Najpierw byłam w cosinusie w Olsztynie, a później kontynuowałam w Gdyni. Bardzo polecam tę szkołę. Naprawdę z doświadczenia wiem, że w każdym mieście trzymają poziom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Technik masażysta to obecnie flagowiec Cosinusa, aż dziw pomyśleć że kilka lat temu go nie mieli... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ja się zapisałam od lutego, ciekawa jestem jak to wygląda, ale opinie mają dobre o tym kierunku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić szkołę, naucza na naprawdę dobrym poziomie. Dodatkowo fajne jest to, że szkoła jest darmowa i zaoczna co pozwala łączyć naukę z pracą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrażenia bdb. Pracownie dobrze wyposażone, za nic nie trzeba było płacić. Na IV semestrze dodatkowe godziny fakultetów pod egzamin zawodowy, również za darmo. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osobiście polecam masażystę w cosinusie, darmowy kierunek ale na bardzo dobrym poziomie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ukończyłam ten kierunek w cosinusie i uważam że poziom wysoki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Policealne cosinus są super, osobiście polecam, sama kończę jeden z kierunków :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinusy mają dobrego masażystę, wręcz słyną z tego kierunku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę na masażystę w cosinusie i bardzo polecam ten kierunek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super kierunek, super szkoła. Warto się zapisać, nauka jest całkiem darmowa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę na masażystę, super poziom świetny wybór. Polecam tylko w cosinusie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto. Masażysta to niemalże flagowiec Cosinusa i kierunek, z którego słynie. Fajne pracownie i wszystko na miejscu w szkole (teoria i ćwiczenia praktyczne).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uczę się na masażu, mega fajny kierunek. Wykładowca bardzo dobry, świetnie naucza zarówno teorii jak i prakyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry