Widok

COVID / nie damy zamknąć restauracji.

Witam, jestem właścicielem restauracji Czas i Smak w Bojanie i chcialbym państwa nadal zapraszać do naszej restauracji pomimo zakazów naszego świetnego rządu. Z dniem dzisiejszym zmieniliśmy profil z gastronomii na usługi kredytowe a zamówione jedzenie będzie oficjalnie traktowane jako darmowy poczęstunek. Od dzisiaj menu dostępne tylko w formie ustnej przez naszych kelnerów a właściwie doradców biznesowych. Tak na wszelki wypadek i jakiejś kontroli. W związku ze zmianą charakteru lokalu nie muszą rówież państwo chodzić w naszym lokalu w maseczkach. Zapraszamy codziennie od 10 do 22!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 20
Polecam kredyt z poczęstunkiem z pierogami z bryndzą! Po prostu petarda! Dziś zamówiłam. Rewelacja!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Na pewno wpadniemy!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Co to dla was za roznica jak i tak u was gosci nigdy nie ma
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wypraszam sobie podpisywanie sie moja nazwą. Nigdy nic na ta restauracje nie pisalam ani nie piszę. Jezeli ktos sie podpisuje moja nazwa moze liczyc sie z konsekwencja prawna.Ja tego tak nie zostawie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

tylko że samo słowo Bazylia nie musi przecież oznaczać Pani nazwy? może to być nazwisko, lub ulubiona roślinka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo ktoś tam jest chyba znerwicowany, może dlatego że ma coś za uszami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No niestety mieszkamy w Bojanie,a tekst dotyczy gastronomi.Trudno sie nie domyśleć ze chodzi o moja pizzerie.Kawal jest poprostu nie smaczny dla obu stron.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, niestety z przykrością informuję ale to był żart, taki jaki potrzebny nam w tych ciężkich czasach :) I nie, nie jestem z konkurencji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Może nowy kościół smaku, nie ma chyba w rozporzadzeniu określonych godzin modlitwy nad posilkiem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Z chęcią zadzwonię i na was doniosę. A waszej pseudo restauracji juz nigdy nie odwiedze. W taki sposób sukcesu nie osiągnięcie! Zycze rychłego zamknięcia!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 19
Hahaha co za leb
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czas i smak
plus covid weź się do roboty i dostarczj wtedy będzie git
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak lepiej niz sr*zylia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Bojano

Pytanie do ..... (7 odpowiedzi)

Startujących w wyborach. Jaka jest przyczyna niskiego ciśnienia wody w sieci wodociągowej w...

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

Bojano drugie Banino. (14 odpowiedzi)

W kontekście planowania przestrzennego, proponuje wypunktować dokonania naszego Wójta. 1)...

do góry