Witam wszystkich gości!
Zakupiłam pakiet 10-ciu zabiegów Focus RF ponieważ tylu wymaga mój stan skóry jak to stwierdziła dermo kosmetolog w Gabinecie po zbadaniu cery aparaturą, na szczęście nie mam przeciwwskazań do zabiegu, robię serię w Salonie Bellezza w Wejherowie, które ma min. Focusa 3D (oryginalne urządzenie co można sprawdzić na stronie focusa.com), o których koleżanki z Wejherowa dowiedziały się z telewizji widząc bardzo często panią prowadzącą różne programy, w tym ostatnio karnawałowe co mnie zaciekawiło i zachęciło, SZCZEGÓLNIE PROGRAMY O FOCUSIE:-)
Dziewczyna jest tak pełna wiedzy - przyszły dermatolog estetyczny, ciepła, miła i pełna wiary, która widać, że ją dosłownie uskrzydla, oklaski dla tak młodej, wierzącej i pełnej pasji do zawodu o przede wszystkim profesjonalnej osóbki, Donka uwielbiamy Cię, Twoje rady w programach i dziękujemy za tak niskie ceny, okazane serce i przede wszystkim efektywność zabiegów!
Jestem już co najmniej 5 lat młodsza-fotki będą na stronce a cellulit i cm znikają z tygodnia na tydzień!
Polecam wszystkim Focusa Rf3D!!!!!!