Widok

CZY TO MOŻLIWE POMOCY??

CZY JEST MOZLIWE ZE GDY ZALOZYLEM NOWA KORBE TO NIE PASUJE DO NIEJ PRZEDNIA PRZERZUTKA??PROSZE O POMOC!!!
P.S.OBA ELEMENTY SA FIRMY SHIMANO!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
grisza napisał(a):
> sorki, że się przyczepiłem ale zainteresowało mnie czy coś z
> niekumacją jednego z nas na rzeczy czy też różnica lezy w innym
> rozumieniu pojęcia "pojemności".

nasze definicje pojemności są identyczne. Mówię tylko, że wózek (prowadnice) przerzutek poruszają się po różnych łukach ze względu na rodzaj ciągu i samo przeznaczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki dobra- teraz kumam o co Tobie chodzi - czyli jednak skok wysokości kolejnych zebatek jest różny w zalezności od rodzaju korby i nie mieści się w jakichś tam widełkach pozwalających na uniwersalność przerzutki. nie wiedziałem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry