Absinthe

Kluby, dyskoteki Puby

Gdańsk, Korzenna 33/35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sasiad - ocena Bractwo takie jak właściciel mieszkańcy dookoła spać nie mogą burdel i tyle
~Sasiad
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 września 2023

nie polecam wątek zamknięty Byłam pierwszy raz a absinthe w piątek 2 czerwca 2017 roku i było koszmarnie,...
~MP
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Do Absa chadzam już bardzo długo, zawsze było to miejsce z własną tożsamością...
~maciek marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

selekcja wątek zamknięty w klubie pojawiła się nowa selekcjonerka . Mistrzyni świata w buractwie ....
~beatles
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

bramkarze wątek zamknięty Bramka Od kliku miesięcy przychodzimy tam z przyjaciółmi a od jakiegoś czasu...
~Blady
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

niepolecam!! wątek zamknięty Ochrona powinna nie wpuszczać już jak lokal jest przepełniony bo do baru nie...
~jagerbomb
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Szlwester 2013/14 wątek zamknięty Sylwester opłacony,ale od godz 23 wpuszczani przypadkowi goście z ulicy.po...
~Gosc
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

żal.pl wątek zamknięty Niestety spotkała mnie i moją koleżankę bardzo przykra sytuacja, bardzo...
~Zuzia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Zmienia się wątek zamknięty Coż… Absynt klub radosny zaczyna się zmieniać. House jako muzyka...
~Krasnaja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

Klimat! wątek zamknięty Doceniam to miejsce za specyficzny klimat imprez, który jest tam od ... odkąd...
~Z.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

ta, co zwykle się nie bawi - opinia wątek zamknięty Kocham Cię, Absyncie! ;)
~ta, co zwykle się nie bawi
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

karta klubowa wątek zamknięty bardzo klimatyczne miejsce z dobrą muzyką. w weekendy jest trochę za duży...
~czeslaw
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

obsługa wątek zamknięty fajne miejsce , super obsługa , SZCZEGÓLNIE ten bardzo wysoki ochroniarz ....
~KASIA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Mój ulubiony klubik :) wątek zamknięty w 2009 roku spędzałem u was wieczory praktycznie co piątek lub sobota i...
~Darek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

toaleta, szatnia wątek zamknięty praktycznie brak. funkcjonują w takim stopniu, że można o nich jedynie...
~sfdgsdgsdfg
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Dzień Dobry wątek zamknięty Kilka słów ode mnie. Każdy kto tu był, to wie, że klimat specyficzny i jak...
~LittleLady
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

ochrona faktycznie pozostawia wiele do życzenia wątek zamknięty Swoją ocenę głównie zaniżam przez ochronę, która jest krótko mówiąc zna...
~tomi
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Elegancki klub :) wątek zamknięty Czytam i czytam tak sobie te komentarze i nie kumam. Jestem w Absie często i...
~Maciek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

kocham ten klub:-) wątek zamknięty Jestem stała bywalczynią:-)jak dla mnie najlepszy klub. Brak lansu,brak...
~stała bywalczyni
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Ochrona wątek zamknięty Witam Serdecznie, nie rozumiem dlaczego nie zostałem wpuszczony do lokalu w...
~TED - to taki miś
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
131

postów

66

wątków

do góry