Cafe Kamienica

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Mariacka 37/39

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malinowa chmurka - opinia Uwielbiam kamienicę. Wpadam tu kilka razy w roku od.. lat! Pamiętam trzy...
~Malinowa chmurka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2023

Jak zawsze pysznie wątek zamknięty Już kilka razy tam byliśmy. Ciasta poprostu genialne. Czekolada kremowa i...
~Ojciec Dyrektor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Uwielbiam wątek zamknięty To moje ulubione miejsce w pobliżu starówki. Nie jestem rodowita gdańszczanka...
~KS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2014

Najlepsze miejsce w Gdańsku wątek zamknięty Bez wątpienia, to najlepsze miejsce w Gdańsku. Piękna lokalizacja, dopasowany...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

CAFE KAMIENICA wątek zamknięty WSZYSTKO W ZASIEGU REKI SUPER EXPRESSO, HERBATA TYSIACA I JEDNEJ NOCY PROSTO...
~OTT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Szczerze polecam wątek zamknięty Po wejściu, uwagę od razu przykuwa różowy, pierzasty klosz - funky. Na...
~Gumiś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

niesamowicie przytulnie! wątek zamknięty Bardzo miłe miejsce na Starym Mieście. Niewielki, kameralny lokal, wygodnie...
~aniaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Uwielbiam! wątek zamknięty Jako stała bywalczyni Kamienicy mogę śmiało poleci ten lokal wszystkim....
~maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

marta - opinia wątek zamknięty Lokal usytuowany jest na jednej z najpiękniejszych ulic Gdańska , ulica...
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Jak zawsze wspaniale :) wątek zamknięty Od 27 go grudnia (tak jak napisałem poniżej) to moje miejsce numer 1 na mapie...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Zawsze na plus wątek zamknięty Najlepsze miejsce na starówce. Można zjeść pyszne ciasto, napić się kawy,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Fantastyczne miejsce:-) wątek zamknięty Polecam serdecznie Cafe Kamienicę! Byłam wczoraj z Koleżanką i powitała nas...
~Hania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Kiedy sie sko ńczy remont??? wątek zamknięty Pomocy kończcie remont bo smutno bez mojego ulubionego lokalu.
~Lukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 września 2009

Mój nr 2 - zaraz po Szafie wątek zamknięty Kamienicę odwiedziłem dobrych parę razy, i z pewnością powrócę tam nie raz....
~S
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2009

Świetne miejsce i świetna obsługa! wątek zamknięty Wielokrotnie odzwiedzałam i wciąż odwiedzam to miejsce i nie rozumiem opini...
~Dana
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

Piękna kamienica z rysą wątek zamknięty W mroźny styczniowy pod-wieczór wybrałam się do Cafe Kamienica z dawno nie...
~e-Lena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

noga moja więcej tam nie postanie wątek zamknięty jakiś czas temu usłyszałam o kawiarni cafe kamienica, nazwa brzmiała...
~maragat
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 listopada 2008

mam cudowne wspomnienia z Kamienicy.. :) wątek zamknięty Przychodziłam tu kiedyś z kimś bardzo dla mnie ważnym.. cóż.. ;) klimat...
~A.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2008

SWIETNY LOKAL wątek zamknięty POLECAM TEN LOKAL JEDZENIE SUPER!!!OBSLUGA SYMPATYCZNA TRZEBA ISC SAMEMU SIE...
~MIREK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 września 2008

mariacka wątek zamknięty Niestety ceny sa zbyt wysokie jak na przecietne jedzenie i tak niemila...
~zuza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

25

wątków

do góry