Widok

Cafe Luna

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Cafe Luna.
Cafè Luna Anna Burzyńska Trzy wyjątkowe kobiety o burzliwych życiorysach, można powiedzieć - na skraju załamania nerwowego. Dwóch tajemniczych mężczyzn, z czego jeden na wysokich obcasach oraz filmowe przeboje. Sztuka zainspirowana klimatem filmów Pedro Almodóvara zachwyca, śmieszy i budzi kontrowersje. Nie ma drugiego tak oryginalnego twórcy kina europejskiego. "Cafè Luna" to spektakl, w ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaznaczam, ze nie widziałem spektaklu. Ale ne moge pojac,jka w obronie przedstawienia dramatycznego i teatru dramatycznego mozna uzyc argumentu, ze strona muzyczna była najmocniejsza. przeciez to nie teatr muzyczny. Jesli inne "strony" były słabe, no to znaczy, ze spektakl był słaby. Logiczne. Zazwyczaj jest tak, ze jak sie cos nie klei to ucieka sie własnie w "muzycznosc" - to zawsze mnie smieszyło w teatrze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam

Wspaniały spektakl polecam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znakomite. Nie umiejszając talentów pań: Buczek-Żarneckiej i Długońskiej pani Elżbieta Mrozińska znowu mnie zaskoczyła oczywiście pozytywnie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam dzisiaj i podobało mi się , właśnie chciałam się rozerwać i fajnie nawet się uśmiałam , dziewczyny były świetne ,każda inna i barman choć taki w tyle , też świetnie grał ,polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jacek

Rewelacyjna sztuka, pozornie jest komedią ale tak naprawdę jest lekkim dramatem....opowiada o nas wszystkich, którzy marzymy o prawdziwej miłości po prostu o miłości. Wszyscy się jej boimy, wypieramy że co tam takie śmieszne uczucia jak milość, bez której nie potrafimy ŻYĆ....tylko udajemy że żyjemy.

Polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne przedstawienie, piękne śpiewanie, mądra sztuka. Az prosi się o wydanie płyty!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze,

że Teatr utrzymuje w repertuarze takie pozycje jak"Cafe Luna". Dziewczyny w swoich postaciach znakomite, R. Kowal cały czas zniewalający no i Manolo dodrze zagrany przez M. Sykałę. Warto pójść chociażby dla poprawienia sobie nastroju.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie ten spektakl nie porwał. Nie ,że nie polecam ale też u nie odradzam. Każdy może zobaczyć i sam osądzić. Szanuje wysiłek aktorski ale spektakl raczej należy do tych których zapomina się po wyjściu z teatru. Reasumując ...można obejrzeć jak niea się innych propozycji na wieczór.
Znajomy był na tym już 3 razy. Za każdym razem zachwycony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry