Cała Naprzód

Restauracje

Gdańsk, Tokarska 21-25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W pełni polecam, to miejsce! wątek zamknięty Świetna restauracja, z najlepszym widokiem w mieście. Wszyscy goście byli...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty dobry pomysl z obiadem tanio i smacznie ,polecam. widok na miasto i obsluga...
~koko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Super widok i pyszne jedzenie !!! wątek zamknięty Wybraliśmy się tam ostatnio ze znajomymi i na pewno wybierzemy się tam...
~Ada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

nie polecam wątek zamknięty odwiedzałam to miejsce kilka krotnie ale po tym felernym razie wiecej tam nie...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Jak najbardziej na tak. wątek zamknięty Gorąco polecamy, wystrój może faktycznie nie zachwyca, ale jedzenie na prawdę...
~para
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Nie warte swojej ceny! wątek zamknięty Wczoraj wybrałam się team z mężem i dzieckiem na obiad. Po wejściu witają nas...
~Zuza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Porażka wątek zamknięty Byłem tam dzisiaj na piwku, szkoda tylko ze piwo z "kija" zostało jak był...
~Dara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Super miejsce, smaczne jedzenie, niepowtarzalny klimat wnętrza ;) wątek zamknięty Niedawno moja siostra i jej mąż zorganizowali tam imprezę poślubna dla...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Tylko piękny widok wątek zamknięty Poszliśmy z dziećmi na deser po spacerze. Niestety, wszystkie słodkości...
~Rafal-z-k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Super wątek zamknięty Super miejsce, z przepysznym jedzeniem.. Zabrakło trochę wyboru w karcie, ale...
~Turysta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Oceniam na 5 z małym minusem do nadrobienia;) wątek zamknięty Cała Naprzód to restauracja o charakterystycznym wyglądzie zachowanym w...
~wymagający klient M.S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra kuchnia i sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim chcącym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Duże TAK ! wątek zamknięty Rewelacja Byliśmy z rodziną w Muzeum i zamiast czekac na otwarcie sali...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Pięknie, jasno, smacznie wątek zamknięty Główną atrakcją jest tu widok z tarasu ale jedzenie cieszy równie mocno. Miła...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry