Widok

Cała prawda o jednej z fryzjerek....

Komentarz na temat P.Joanny jest czyimś sposobem na odreagowanie gorszego dnia. Nie odwiedzam salonu,jednak Pani Asia zajmuje się moimi włosami prywatnie w domu od około półtora roku i muszę przyznać,że jestem bardzo zadowolona. Zawsze jest miła,punktualna,sumienna. Mam trudne włosy,jednak ta pani zawsze znakomicie sobie z nimi radzi ( tyczy się to strzyżenia jak i koloryzacji oraz modelowania). Co do tych farmazonów odnośnie "chlapania zimną wodą i szarpania pazurami" również się nie zgodzę. Wielokrotnie miałam wykonywany masaż głowy przy profesjonalnej myjce właśnie przez ową fryzjerkę i przyznam,że zawsze prosiłam aby myła mi włosy odrobinę dłużej ponieważ w jej wykonaniu jest to bardzo przyjemne i relaksujące :)
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 5
 
kreatywność: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dobre sobie.przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałaś.profesjonalna myjka w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale ja nie twierdze,ze mam myjke w domu. Prosze mi wskazac zdanie w ktorym tak napisalam.Czy myjki są jedynie w salonie Goldwell i czy tylko z nimi Pani Asia miała stycznosc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie jest to śmiechu warte i przypomina brazylijską tenelowele. Niewiem czy p.Asia prosi wszystkich teraz o pozytywne komentarze czy nie ,to mnie nie obchodzi . Ale Pani Wioletto to jest raczej logiczne że jest miła w końcu płaci Pani jej a jak wiadomo 'rękę która karmi się nie gryzie'. W tym salonie od ostatniego czasu są ciągłe zmiany miejmy nadzieje ze P.Asia się lepiej wykaże a jak nie to przejdzie do historii zmian salonu Goldwell
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry