Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil Marzec - opinia wątek zamknięty Najlepszy serwis samochodowy. Bez problemu poradzili sobie z moim peugeotem,...
~Kamil Marzec
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

xylm - opinia wątek zamknięty Renault nie ma dla nich tajemnic. Pokażą i wycenią i naprawią wszystkie...
~xylm
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Szybko i uczciwie, bez kręcenia i oszukiwania. Personel wykwalifikowany.
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Mariusz Klein - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję firmie Careno za szybki demontaż i montaż deski rozdzielczej...
~Mariusz Klein
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Niki - opinia wątek zamknięty Nie ma co tu dużo pisac... trzeba przyjechać i skorzystać z usług. Dla tych...
~Niki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Jedyny warsztat, który naprawił beznadziejny przypadek wątek zamknięty Od kilku miesięcy walczyłam z naprawą Corsy, kilka warsztatów rozłożyło ręce,...
~Em
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty W Careno diagnozowałam niedziałającą klimatyzację. Uczciwie uprzedzili, że...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Elektryka i elektronika na najwyższym poziomie wątek zamknięty Polecam gorąco byłem pierwszy raz i na pewno do was wrócę cena za usługę...
~Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Wiesiek-Rosół wątek zamknięty Bardzo solidny i godny polecenia warsztat. Jestem bardzo zadowolony z jakości...
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalny i szybki serwis, fachowcy są uczciwi a naprawa solidnie...
~S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Godny polecenia! wątek zamknięty Serwis jak najbardziej godny polecenia, naprawiam już 2 lata samochody: żony,...
~Andrzej L
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Doskonały warsztat wątek zamknięty Szybko ,solidnie i dokładnie.
~Tymoteusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

CARENO WARSZTAT DLA KLIENTA wątek zamknięty Polecam uczcuwosc i fachowość
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Espace 2.0t wątek zamknięty Witam serwisuje u chłopaków swoje kolejne auto i znają się na że czy bardzo...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Pozytyw wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Mila obsluga. Zasluzony pozytyw. Polecam
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Polecam ! wątek zamknięty Serwis jak najbardziej godny polecenia. Naprawiam tam swój samochód już od 2...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Wymiana rozrządu wątek zamknięty Zleciłem Firmie Careno wymianę rozrządu w samochodzie marki Renault Clio....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

POLECAM! Szybko, sprawnie i bezproblemowo! wątek zamknięty Trafiłem do Careno po rozmowie z kolegą, gdzie można wykonać kilka...
~Jasiu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Careno dobra firma wątek zamknięty Serwisuje w Careno kilka aut bardzo solidna i rzetelna obsługa .Mimo że się...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

szybko profesjonalnie POLECAM!!!!!! wątek zamknięty Szybko panowie uporali się z moją laguna iii za rozsądną cenę miła atmosfera...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry