Widok

Casting na męża

„Casting na męża”
Młoda, inteligentna, delikatnie zwariowana kobietka zapragnęła rzucić się na głęboką wodę.
Do pełnego szczęścia potrzebny jest jej życiowy partner.
Jeśli umiesz czytać między wierszami i jesteś „inteligentnym dżentelmenem” to zapraszam ;)

magdallena86@vp.pl

Magdallena
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
TVN? Fuj fuj, toć to takie TvTrwam tylko skrajność w drugą stronę.
Kiedyś to jeszcze jakieś nowe filmy puszczali, a teraz to ich mają mniej niż telewizja publiczna;)

Ostatnio na TVP były "Oświadczyny po Irlandzku" film który był w kinach w 2010 roku - chyba ludzie dobrze abonamenty płacą jak ich stać:) A by się bardziej popisać to puścili go na Dwójce po 22!;P

W TVN byłby to film w piątek o 20, i przez dwa tygodnie reklamowaliby go ile się da, wielokrotnie wspominając że to premiera telewizyjna:) Swoją drogą to dziwne, że premiera telewizyjna może być kilkukrotnie na różnych stacjach:P

Ja najbardziej lubię programy TV. Wezmę taką gazetkę, poczytam co gdzie, i tyle mi wystarczy:) No i jest horoskop; nowa znajomość a może coś więcej, polepszenie się sytuacji finansowej, i zalecenie bym się wybrał na spacer bo inaczej mogę mieć małe problemy zdrowotne:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
funky_koval

Czekoladą się obżeram za to ;) Płynną jak i w kostkach ;)
I raptem 50kg żywej wagi ;) Niczym waga ciężka jam jest ;)
Język waży więcej niż ciało me ;)

Pryszniców nie ma. Ale zraszacze są.

W tłum się nie wtopisz ze swoim wzrostem ;) A ile go masz? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Anty - ja ubolewam, że tak ciężko jest znaleźć kanał na którym nie będzie żadnego z celebrytów...poza Discovery i Animal Planet ;]

@Magdallena - z glanach będzie prawie 190..no, centymetr mniej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny

Anty człowieku myślący, mylisz się ;)
Filmów mają masę, całą kolekcję przedwojenną i lekko po. A teraz szczycą się powtórkami! ;) Bynajmniej głos wyłączam i dubbing podkładam. Rewelacyjne oderwanie się od rzeczywistości. Próbowałeś?
No i do tego te bloki reklamowe. Kolację przygotuję, głowę umyję, posprzątam, popiorę i z koleżanką wszystkimi najświeższymi wiadomościami się wymienię, a one dalej w tle lecą.

Jak reklama to reklama. Od programu TV metro wolę :)
Za darmo i teraz pod czas remontu idealnie się nadaje ;)

Wspomnę jeszcze tylko, że odkąd w horoskopie poinformowali mnie, że na czarno się przefarbuję przestałam do nich zaglądać ;) Kpina!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
funky_koval

Wysoki, wysoki i to by było na tyle ;)

A król lew to nie celebryta? W 3D go już promują! Sprzeciw wznoszę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Reklam to ja się boje, popadam przez nie w kompleksy i paranoje. Siadam sobie przed TV by zjeść posiłek i zobaczyć co tam nowego wymyślili, a tu po 10 sek reklama i zaczyna się maraton - rozwolnienie, ból, impotencja, hemoroidy, łupież, wypadające zęby, wypadki etc...
A na maila dostaje jakieś insynuacje że coś jest nie tak z moją męskością, na przemian, albo viagra albo powiększanie penisa:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A propos reklam środków, znaczy się suplementów diety, na "męskość" to mnie jedno dziwi.. Chodzi o tą reklamę gdy pewna "laska" wchodzi przez ogromne i dębowe (skojarzenie chyba właściwe) drzwi i mówi coś w rodzaju "uuuu! co z nim zrobiłeś?" z takim zdziwieniem jakby pierwszy raz w życiu widziała twardego...no wiecie co ;) Co lepsze - dziwi mnie co innego...kobieta o takich kształtach nie "działająca" na swojego faceta musi być wyjątkowa brzydka z twarzy skoro ten "nie daje rady"..albo on gej? Lub przesadza z używkami bądź ma wyjątkowo stresującą robotę.
Bynajmniej, reklama irytująca poprzez swoją małą wiarygodność.
..hehe..wiarygodność w reklamach widać za każdym razem jak ktoś przeciera cokolwiek ścierką/gąbką/szmatą nawilżoną reklamowanym środkiem - Matrix się chowa.

Kolejna genialna reklama - Oreo...i to odkręć, zamocz, poliż...fuuuj! Może jest ze mną coś nie tak, ale nazwa z tym "poliż" wypowiadana przez dziecko do ojca? No sorry...aż bierze ciekawość skąd nazwa analfabeta. Jak już to powinno być "alfabeta"?

Idąc dalej - klopsiki to już wyższa szkoła jazdy.

@Magdalena - ile Ty masz? Sądząc po wadze, oraz tym, że wciskając w siebie tyle czekolady jesteś zadowolona ze swojego wyglądu ..strzelam na 165-168 cm :]
Król Lew? Jeszcze się nie skalałem oglądać go nawet w młodości - i dobrze mi z tym! :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobrze.
Skoro tak drążycie temat reklam.
To mój nowy nabytek.
100% bawełny :D Kojarzycie? Tak wiem. Z facetami rozmawiać o wkładkach higienicznych nie wypada. No ale musiałam.
Co by jednak nie było to niektóre reklamy wywołują u mnie banana na twarzy i to się ceni ;)

Król Lew natomiast to moje dzieciństwo jest. Poziomki, trawka, kocyk i resztę przemilczmy ;) Tak jak i Smerfy, a teraz wprowadzając je na duży ekran tym samym niszczą moje wyobrażenie z dzieciństwa. Moje ideały i przekonania padły.

Ależ Ty masz oko. Skubaniec. To przez monitor widać me 90-60-90 ;)
Mieszczę się w granicach przez Ciebie podanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdarzyło mi się trafić? To strzelę "głębiej" :]
Szczęśliwa cyfra dla wielu osób to 7. Także walę w ciemno na taką końcówkę - 167.

A 100% bawełny...cóż................................................................
(Ilość kropek odzwierciedla poziom zażenowania tą reklamą)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jak głębiej? ;) Obawiać się mam? Pływać umiesz chociaż?

Dla mnie np. szczęśliwa zawsze była 4.

Pudło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
AAAaaaaarrgggghhhhhh!!!!
Małgocha, napisze Ty lepiej na priv coś bo czuję, że pajaca walę co chwilą :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"trafić","głębiej", "walę w ciemno", "pajaca walę"
Rzeczywiście, chyba powinniście przejść na priv:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muehehe, dopiero teraz zauważyłem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WITAJ

JESTEM W BERGEN (NORWEGIA) I JEST MAŁY PROBLEM Z NETEM,JAK TO SIĘ NAPRAWI TO NAPISZE E-MAIL,NIE PRĘDKO PONIEWAŻ MAM JESZCZE 4 godz PROMEM.POZDRAWIAM SERDECZNIE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytałam coście tu zmącili.
Oczy pocieram i nie dowierzam.
Dobrze, że mych rumieńców tu nie widać ;)

„Małgocha” ?? To jakieś zdrobnienie? Tak pieszczotliwe miało zabrzmieć?
To, żeś się popisał, a ja chciałam WALIĆ bezpośrednio na priva Twego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nam tłumaczyć się nie trzeba ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facet potrafi zaskoczyć..wręcz powinien bo kobieta się takim znudzi ;)
Ale zonk faktycznie wypadł, wszystko przed tego obok ;P
Może innym razem uda się "zaplusować" ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co Ty na to gdybyś to Ty musiał się tłumaczyć? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby nie patrzeć też na M. Prawda?
U mnie nie ma zeszyciku z plusami i minusami kandydatów.
Jedynie portfolio prowadzę ;) A tam już tylko konkretne dane wchodzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co masz na mnie? Co tam w teczce?
Wiesz, że gromadzenie danych osobowych podlega pod ustawę? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry