Widok

Casting na męża

„Casting na męża”
Młoda, inteligentna, delikatnie zwariowana kobietka zapragnęła rzucić się na głęboką wodę.
Do pełnego szczęścia potrzebny jest jej życiowy partner.
Jeśli umiesz czytać między wierszami i jesteś „inteligentnym dżentelmenem” to zapraszam ;)

magdallena86@vp.pl

Magdallena
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
idzcie na herbatke z miodem to w koncu cos z tego watku bedzie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak to constans.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
biadolenie jakie sie odbywa pod oslona poezji i stroszenie pior juz mnie mdli !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I mimo wszystko Cię ciągnie i pcha w tą stronę?
Brak samozaparcia? Silnej woli? Stanowczości? Konkretności? Etc.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No bo (wiem, tak się nie zaczyna wypowiedzi, ale co tam ;) ) człowiek musi mieć coś co wzbudza w nim niechęć. Jak mam - Feel, niektórych polityków (prawie większość) oraz wielu innych. Ale jednak powstrzymuję się przed wchodzeniem na ich stronę czy gdziekolwiek i wypisywaniu pierdół. Jedyny plus z tego wszystkiego to możliwość ocenienia "dojrzałości" osoby, która to pisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia! Tęsknię!!

;PP

To teraz masz problem do rozwiązania ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup sobie psa i będziesz miała partnera tylko nie biegaj za nim za szybko bo ci kredki z tornistra powypadają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahahhahahahahahahahahaha Swieta prawda !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adamie

Psiaka porównywać do mężczyzny.
No cóż skoro widzisz w nim i sobie tyle podobieństw to podziel się nimi i ze mną ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lidl men

Ty zdrajco! :P
No wiesz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
funky_koval

Byle tylko takie problemy mnie doświadczały i oby ich najwięcej ( z Twojej strony :))

A dziś też tęskni? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Magdaleno, 5 miesięcy pitolenia na forum i jakie efekty?
Odpięłaś wrotki chociaż raz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mniej niż wczoraj ;)

A tak poza tym - doberek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja nie o Tobie tylko o funky
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahahahahahahahahahahahahaa

http://www.youtube.com/watch?v=7R6GLaUtem0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
funky_koval

Cześć ;)

Forum rozszyfrowane wzdłuż i wszerz już masz? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
funky tu masz porade
http://www.youtube.com/watch?v=_vIJdnchrS8&feature=related
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czym sobie zasłużyłem? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza tym, że w przypadku większej ilości postów - przeglądanie jest niewygodne..hmm..chyba tak.
Już dziś opierdzieliłem grupę "mamusiek" :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popularność .... :) Madzia odpowiedz sobie sama :) w końcu szukasz tego męża czwarty miesiąc :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry