Widok

Casting na przyjaciółkę!

Hej! Otwieram casting na przyjaciółkę - czyli szukam koleżanek. Mieszkam od roku w Gdańsku i mam 25 lat. Tak, jestem kobietą :) W około mam samych kolegów i przyjaciół i zwyczajnie doskwiera mi brak damskiego towarzystwa. Pracuje też z samymi facetami, więc nawet nie mam gdzie poznać koleżanek.

Może nie od razu zostaniemy przyjaciółkami, ale jestem osobą szczerą i lojalną - co potwierdzają moi przyjaciele - i kto wie, może to będzie przyjaźń na całe życie? :D Bywam zabawna i sympatyczna, lubię gry planszowe oraz godzinami oglądać seriale (jak mam czas).

A jeżeli szukasz osoby szczerej, z którą wyjdziesz na piwo/shopping/kawę/koncert to dobrze trafiłaś! Paznokcie też możemy robić pijąc wino i plotkując :D

Moje wymagania:
- kobieta (warunek konieczny)
- 22+
- trójmiasto

Wiadomości proszę wysyłać na adres mirabelka335@wp.pl pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cześć.

Super sprawa! Powodzenia. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam,
zajrzyj na grupę na fb Girl's power (Trójmiasto). Grupa została stworzona dla kobiet takich jak ty, które szukają koleżanek/przyjaciółek :)
Kto wie, może tam znajdziesz zwyciężczynię castingu ;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

HOBBY,hobby,hobby... (17 odpowiedzi)

Opowiedzcie coś o swoim hobby,spróbujcie zainteresować nim innych.

do góry