Widok

Cecylia Paner - fajna dentystka

Lubię wizyty u Pani Cecylii. Tak naprawdę to u niej przestałam się bać dentysty. Jest miła i rozumie stres pacjenta. Polecam ja wszystkim moim znajomym.
Lucyna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
wezcie TAKIE REKLAMY to juz przesada! do moderacji. jeszcze tylko numeru i adresu brak......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak widać konkurencja i zazdrośnicy nie przebierają w środkach. A może też warto sobie zasłużyć u pacjenta na taki wysiłek żeby chciał pochwalić lekarza którego polubił ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
nikt nie jest zazdrosny poprostu chcesz uprawiac marketing szeptany a robisz zwykle niedozwolone wytnij wklej - dla swojej rodziny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ta Pani to porażka! Grzebie się jak mucha w smole i nigdy, ale to nigdy nie udało mi się wejść do niej o godzinie na jaką byłyśmy umówione! Ja straciłam cierpliwość i zmieniłam stomatologa..wszystko ma swoje granice!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korzystam z usług p. Paner od tego roku. Miałam już kilka sporych ubytków plombowanych (na szczęście bez kanałów) i mogę powiedzieć, że to bardzo profesjonalna i miła osoba. Miałam na początku dużo pytań i na każde odpowiediała. Chodzę do niej na Wassowskiego. Krótkie kolejki na plus :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Poszłam do Pani doktor z połową zeba i leczeniem kanałowym (moja wina bo nie dopilnowalam)
Płakałam by zrobila wszystko by ząb uratować.
Pani doktor przyjeżdżała w soboty gdy przychodnia była nieczynna specjalnie dla mnie, kilka tygodni skrupulatnie czyściła kanały,
Sprawdzała,badała monitorowała i udało jej się, ząb odratowany , odbudowany nawet tu w USA gdzie teraz mieszkam, dentyści nie mogą się nadziwić wykonanej roboty.
Dziękuję Pani doktor!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychylam się do Pani opinii. Ta Pani to pomyłka. Zastanawiam się jak studia ukończyła. Byłam z synem na czyszczeniu zębów z kamienia przed założeniem aparatu. Nie dość, że wykonała to nieprawidłowo to jeszcze skasowała 60 zł. Powiedziała również, że ma do leczenia dwa zęby i poważną próchnicę( za jedyne 240 zł.) Wizyta była w ramach nfz. Jak Pani ortodontka zobaczyła to "czyszczenie" to uwierzyć mi nie chciała, że byliśmy w gabinecie. Poza tym syn nie ma żadnych ubytków co stwierdziło dwóch innych stomatologów i zdjęcie rtg panoramiczne. To naciągaczka, która pewnie nie jednej osobie zdrowe zęby rozwierciła i skasowała niemała kasę za niepotrzebny zabieg. Unikać tej kobiety!!!!! bo lekarzem nazwać jej nie można!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
To NFZ pokrywa koszty leczenia stomatologicznego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Absolutnie świetna, polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry