Widok

Cedrowa/Olchowa

Cztery Pory Roku Temat dostępny też na forum:
Czy jadąc od ulicy Warszawskiej da się przejechać ulicą Cedrową, a potem Olchową do Kartuskiej, czy też Cedrowa jest po drodze jednokierunkowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś tam był zakaz ruchu w obu kierunkach a teraz już nie wiem........ Ale skrót faktycznie dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi znajomi rok temu jechali tamtędy, tzn. Cedrową od Kartuskiej (tak ich GPS poprowadził :) ) i przejechali bez większych problemów, chociaż nawierzchnia nie była najlepsza. Nie wiem jak jest teraz, bo nigdy sam tamtędy nie jechałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można jechać ale po deszczach są duże dziury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytaj to: http://korki.trojmiasto.pl/Zakaz-na-ul-Cedrowej-ale-tylko-z-nazwy-n35251.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to szkoda. Wolę nie ryzykować mandatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z przejazdem nie ma problemu, jedynie na odcinku przy Kartuskiej przez ok. 50 m trzeba bardziej uważać na dziury, a na pozostałym odcinku można jechać ok. 30 km/h. Policji tam nie widziałem jeszcze, a jeżdżę prawie codziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może teraz czyta i się tam ustawi. ;) Ale chyba warto spróbować, bo to wspaniały objazd skrzyżowania Łostowickiej z W-Z.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdaje sieod ul kartuskiej jest zakaz wjazdu jednak zara potem jest znak "konczacy " wszystkie znaki, czyli zdaje sie nie ma zakazu wjazdu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halloo???? Czy ty wiesz co napisałes?
Skoro jest zakaz to jest. Nie mozesz jechać, a ze pozniej jest odwolany to cie nie usprawiedliwia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są zakazy i nie można jedzić bo dodatkowo często policja stoi... a tak na poważnie - nie ma żadnych zakazów mozna jedździć tylko nie rozgłaszajcie tego bo się zrobią korki jak na Ogrodowej i d...a bedzie ze skrótu (a po deszczu to przejazd odradzam bo sie kratery robią, no chyba, że terenówką).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry