Widok

Cedrowa/Olchowa

Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
Czy jadąc od ulicy Warszawskiej da się przejechać ulicą Cedrową, a potem Olchową do Kartuskiej, czy też Cedrowa jest po drodze jednokierunkowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś tam był zakaz ruchu w obu kierunkach a teraz już nie wiem........ Ale skrót faktycznie dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi znajomi rok temu jechali tamtędy, tzn. Cedrową od Kartuskiej (tak ich GPS poprowadził :) ) i przejechali bez większych problemów, chociaż nawierzchnia nie była najlepsza. Nie wiem jak jest teraz, bo nigdy sam tamtędy nie jechałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można jechać ale po deszczach są duże dziury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytaj to: http://korki.trojmiasto.pl/Zakaz-na-ul-Cedrowej-ale-tylko-z-nazwy-n35251.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to szkoda. Wolę nie ryzykować mandatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z przejazdem nie ma problemu, jedynie na odcinku przy Kartuskiej przez ok. 50 m trzeba bardziej uważać na dziury, a na pozostałym odcinku można jechać ok. 30 km/h. Policji tam nie widziałem jeszcze, a jeżdżę prawie codziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może teraz czyta i się tam ustawi. ;) Ale chyba warto spróbować, bo to wspaniały objazd skrzyżowania Łostowickiej z W-Z.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdaje sieod ul kartuskiej jest zakaz wjazdu jednak zara potem jest znak "konczacy " wszystkie znaki, czyli zdaje sie nie ma zakazu wjazdu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halloo???? Czy ty wiesz co napisałes?
Skoro jest zakaz to jest. Nie mozesz jechać, a ze pozniej jest odwolany to cie nie usprawiedliwia :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są zakazy i nie można jedzić bo dodatkowo często policja stoi... a tak na poważnie - nie ma żadnych zakazów mozna jedździć tylko nie rozgłaszajcie tego bo się zrobią korki jak na Ogrodowej i d...a bedzie ze skrótu (a po deszczu to przejazd odradzam bo sie kratery robią, no chyba, że terenówką).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry