Widok

Cena wyższa od ustalonej

Cena wyższa od ustalonej. Prosiłem o przetoczenie tarcz, wymianę klocków i zmianę dwóch opon. Tarcze przetoczone słabo, ale może faktycznie \'były takie krzywe\'. Zmiana opon policzona jak za komplet. Zwróciłem się z zapytaniem, czy mogę odstawić samochód o 8:30, dostałem informację zwrotną, że nie ma problemu. Na miejscu czekam 40 minut po czym oznajmiono mi z wielką pretensją, że \'ja prace zaczynam od 9:00\'. Po odebraniu samochodu zaczęło się zjawisko \'bicia\'. Na własny koszt wyważyłem cztery koła jeszcze raz. Opony nowe. Poprosiłem o termin, aby sprawdzić o co chodzi i ewentualnie poprawić źle wykonaną usługę. Odzewu brak. Sumując. Cena wyższa niż ustalona. Źle wykonana usługa. Brak kontaktu/olanie klienta. Brak jakiejkolwiek empatii, w przeciwieństwie do (chyba) ojca, który zaproponował nawet kawę gdy czekałem 40 minut. Magister Inżynier na wizytówce nie odzwierciedla usług tego mechnika, które w mojej ocenie wypadają na jedną gwiazdkę.

wypowiedź zmoderowana ( 2017-05-22 19:30:40)

Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Został pan poinformowany o kosztach naprawy oraz o tym, iż hamulce powinny być zamontowane nowe. Został pan również poinformowany, iż tarcze po przetoczeniu dalej mogą bić. Uparł się pan na najtańsze klocki oraz przetoczenie tarcz, więc proszę nas nie oczerniać za własną decyzję. Zmiana opon policzona była wg naszego cennika. Pracujemy od 9 do 18 więc nie rozumiem, skąd te roszczenia? Pytał pan czy może przyjechać o 8:30. Odpowiedzieliśmy, że nie ma problemu, ale pracujemy od 9. Nie został pan zapytany o zrobienie kawy? Pański kontakt polegał na napisaniu maila, na którego otrzymał pan odp. Gdyby podjechał pan w celu wyjaśnienia sprawy, zamiast marnując czas rozpisując się wszędzie gdzie to możliwe w internecie, jaką to bolączkę miał pan z hamulcami i brakiem empatii w warsztacie, gwarantuję że miałby pan problem dawno rozwiązany. Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry