Widok

Cena zwala z nóg

Jako klientka jestem zadowolona z usług,jednak szybko wyczuć, że Panie kosmetyczki głównie skupiają się na sprzedaży kosmetyków za kolosalną cenę.Sposób ten sam przedstawiania ofert i kombinowania w jaki sposób przekonać klienta.Wywieranie wpływu bardzo silne,ceny są podawane od najwyższej do najniższej tak żeby coraz bardziej przekonać.Zasada wzajemności ma zadziałać czyli my Ci zrobimy zabieg na twarzy,zaopiekujemy się Tobą prawie za darmo,ale Ty też się zrewanżuj i kup zestaw za 5999.Ceny podawane przed podaniem numerów teloefonu naszych znajomych.Mogli od razu powiedzieć przez telefon:przyjdź,ale pamietaj my naciskamy na to,abyś kupiła zestaw.Nie lubię jak ktoś mnie robi w balona,oj nie lubię.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

O tyle to dziwne, że przyciągają klientki promocyjną ceną zabiegu. Wiadomo, że ktoś, kto poluje na okazyjne ceny i promocje, nie będzie chętny do wywalenia paru tysięcy ot tak.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż, skorzystać z promocji można, a za dodatkowe usługi wyraźnie podziękować - sztuka asertywności. Nie podoba mi się tylko żądanie kolejnych namiarów, to łamanie prawa o ochronie danych osobowych.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry