Widok

Centralpark

Centralpark Morena Temat dostępny też na forum:
Centralpark to strzeliste, 16-piętrowe budynki mieszkalne, które powstaną w centrum os. Morena. Lokalizacja gwarantuje dogodne połączenie z Wrzeszczem, Śródmieściem Gdańska oraz obwodnicą.

Budynki usytuowane będą wokół zielonego, otwartego dziedzińca o charakterze placu miejskiego. Każdy z wysokościowców będzie posiadać eleganckie strefy wejścia, dwie windy oraz monitorowane parkingi ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepiej nic nie robić

Lepsze było miejsce dla meneli w krzakach żeby mieli gdzie bełta rozpijać.
Miasto musi się rozwijać, jak komuś to przeszkadza
to niech zamieszka w Kolbudach, Morena to Centrum,
tam musi się budować.
Osobna kwestia że miasto musi zapewnić infrastrukturę do rozwoju.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 22

byłeś kiedyś w miejscu gdzie ma to być zbudowane.

miedzy blokami z wielkiej płyty, a tym osiedlem biegnie dwupasmowa ulica z jednej strony, a z drugiej jest też całkiem spora odległość.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

ty tą wyspę żuli nazywasz parkiem

teren jest całkowicie niezagospodarowany. wszędzie chwasty i betonowe płyty. pełno błota.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

Współczuję tym co mieszkają na Morenie.

Wszyscy krytykują budownictwo z czasów komuny. Natomiast w czym te nowe bloki są lepsze? Różnią się tylko świeżo pomalowaną fasadą! Tylko tyle, bo w środku po 5 latach również mają popękane ściany i grzyb. Będzie to kolejne odhumanizowane blokowisko (mrówkowiec), bez przestrzeni publicznej (wszystkie nowe osiedla są dokładnie grodzone - szkoda tylko, że na spacery z dziećmi ludzie ci chodzą na place zabaw obok, tzn. na terenie starych spółdzielni). Okna są tak ustawione, że można sąsiadowi zaglądać do talerza. TO WSZYSTKO NIC - do rosnących korków na Morenie dojdzie kilkaset dodatkowych pojazdów. Będzie paraliż komunikacyjny.
popieram tę opinię 87 nie zgadzam się z tą opinią 40

Jasne. Zamiast parku, prawdziwego, najlepiej zalać wszystko betonem i nazwać to "parkiem".

I niedziela po kościele spędzona w galerii.
popieram tę opinię 65 nie zgadzam się z tą opinią 35