Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MonCherry - ocena Jestem bardzo zadowolona z współpracy z panią Agatą. To profesjonalna i...
~MonCherry
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Marta - opinia Z panią Agatą odchudzałam się od lutego do listopada 2022 - szlo mi różnie,...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2022

Antonina - opinia wątek zamknięty Przez wiele lat próbowałam diet online, pudełek itp i za każdym razem to był...
~Antonina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność być pod opieką Pani Agaty Szczerkowskiej dwukrotnie i za...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce. Całe życie byłem bardzo gruby i dopiero po...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Do Pani Agaty trafiłam, przez mamę, która również była jej klientka. Jeśli ma...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Polecam, warto - opinia wątek zamknięty Mogę śmiało powiedzieć - satysfakcja gwarantowana. Dzięki diecie u Pani Agaty...
~Polecam, warto
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 marca 2021

Lena z Sopotu - opinia wątek zamknięty Już kilka dobrych miesięcy z przyjemnoscią uczęszczam do gabinetu Pani Agaty....
~Lena z Sopotu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Przestrzegam - opinia wątek zamknięty Witam, kiedyś odchudzałam się z panią Agatą i efekty były super - w 3...
~Przestrzegam
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Beti. - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca.Profesjonalna i rzetelna obsluga,konkretne wytyczne i...
~Beti.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Przygodę z Panią Agatą rozpoczęłam w 2008 roku z dużym sukcesem, łakomstwo...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Auri - opinia wątek zamknięty Pani Agata to profesjonalny dietetyk. Proces odchudzania przebiegał bez...
~Auri
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Byłam u wielu dietetyków ale nikt nie pomógł mi tak jak pani Agata. Bardzo...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Do Pani Agaty przyszłam z polecenia na początku roku. W ciągu 3 miesięcy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

Dagny - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agatą. Profesjonalna, rzetelna...
~Dagny
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

olga - opinia wątek zamknięty Dobre opinie o Pani Agacie słyszałam już od dawna, jednak sama zdecydowałam...
~olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 marca 2021

tomasz wardowski - opinia wątek zamknięty Wiele kilogramów za nami. Bardzo dobrzy fachowcy od - wyglądu, samopoczucia i...
~tomasz wardowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Lami - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu Michałowi schudłam 30 kg! Nauczył mnie jak jeść żeby czuć się...
~Lami
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Barbara - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie na mojej drodze zdrowienia....
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Bozena - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa dieta spersonalizowana potrawy smaczne.
~Bozena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

53

wątków

do góry