Widok

Centrum Handlowe Hevelius

Galeria Metropolia Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
Centrum Handlowe Hevelius to planowy obiekt handlowo - usługowy we Wrzeszczu, tuż przy dworcu kolejowym. Centrum powstanie na obszarze wyznaczonym: ul. Nad Stawem, ul. Kilińskie i torami kolejowymi.

Główny dojazd do budynku odbywać się będzie przebudową ul. Nad Stawem, która będzie połączona z ul. Kościuszki. Od strony dworca kolejowego powstanie natomiast dodatkowy peron w kierunku Gdyni, ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie

obok gigant GB a ten osioł buduje kolejną galerię !!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8

park nie zarabia. poza tym widziałeś kiedyś park w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

wrzeszcz to takie gdańskie city. zamiast się cieszyć że coś powstaje polactwo jak zwykle niezadowolone
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 16

Sam jesteś Gurski

Gamoniu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

centrum handlowe

Proponuję cały Wrzeszcz przykryć wielkim dachem i zrobić jedno wielkie centrum handlowo-biurowe. A mieszkańców wykurzyć!
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 14

centrum handlowe

A co z Galerią Bałtycką? Wyburzą?
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 9

centrum HEVELIUS

PIĘKNY PROJEKT
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 18

trochę umiaru

opinia powyżej chyba autorstwa samego Gurskiego ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

nonsens

a nie może być park, obok jest galeria bałtycka, totalna BEZEDURA
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 29

Świetny projekt, tylko dlaczego tak długo musieliśmy czekać na zagospodarowanie terenu po browarze ?

Swoją droga ukłonem w stronę historii tego miejsca byłoby otwarcie minibrowaru w hotelu lub w jednej z restauracji...
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 24