Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesor Dobosz wątek zamknięty Dziękuje Profesorowi za zoperowanie dużej przepukliny brzusznej Taty żaden...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Z całego serca polecam wątek zamknięty Byłam dziś na wizycie u pani doktor Szczerkowskiej-Dobosz, nie było to...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

dr.Aneta Dobosz - wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Byałam na zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym ale nie jestem zadowolona z...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2015

Wielka pomyłka - gastrolog wątek zamknięty Lekarz mało komunikatywny - praktycznie nie udzielił mi praktycznie...
~Jerzy S
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Rozżalona wątek zamknięty Po 3M oczekiwania na deklarowaną na forum, zaangażowaną i rzetelną...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Serdecznie polecam wątek zamknięty Korzystałam z porady dermatologicznej u Pani Anety oraz z Depilacji...
~Malina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

usta, botoks, laser, blizny .....etc. wątek zamknięty Jestem pacjentką Pani Anety od ok 10 lat, od jakiegos czasu również Pani...
~Joanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Daleko od Europy wątek zamknięty Konsultacja u prof Dobosza , ogromny stres z powodu ciężkiej choroby...
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Ocena ogólna wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Anetę, byłam u niej na zabiegu laserowym, ma świetne...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

Gastrologia wątek zamknięty Doktor Nowobilski oraz Pani Pielęgniarka, która asystowała przy badaniu są...
~Milena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Polecam, ale.... wątek zamknięty Korzystałam z usług Pani doktor Magdaleny, jestem bardzo zadowolona i co do...
~Boniek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Podarował mojej mamie drugie życie wątek zamknięty Polecam z całego serca Pana Profesora Dobosza. Moja mama zachorowała ciężko...
~Monika Mikielewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie wszystkim niezdecydowanym polecam...
~Aniela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Jestem zachwycona wątek zamknięty Klinika polecam, obsługa na najwyższym poziomie, Panie Aneta i Magda...
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2014

mieszane uczucia... wątek zamknięty W klinice bylam kilkakrotnie. Niestety moje problemy skorne nie zostaly...
~aka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

POWIEKSZANIE UST wątek zamknięty Pierwszym razem trafilam do P. Anety i bylam bardzo zadowolona, piekne usta,...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Gastroskopia wątek zamknięty Po doświadczeniu tortur gastroskopii w innej znanej gdańskiej placówce mogę...
~P.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Pani Aneta Szczerkowska-Dobosz wątek zamknięty Leczyłam sie u P.Anety przez ponad pół roku z uporczywego trądziku i...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

KPINA wątek zamknięty Byłem 10 min z czego 4 min P.Doktor pisał coś na komputerze w milczeniu -...
~golden
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Najlepsi! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Korzystałam z zabiegów med. estetycznej i jestem...
~anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

106

wątków

do góry