Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jagoda - ocena nowy temat Polecam z całego serca Pan doktor Kulesza super facet i się znam tym polecam...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Tajemniczy Klient - ocena Dotyczy ul. morskiej 7, Mała szatnia do przebrania, pani z recepcji nie...
~Tajemniczy Klient
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Ewa - ocena Wysoki standart
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

Leszek Witlinski - opinia Jestem zachwycony jakoscia Panstwa uslugi dziekuje za zaangazowanie oraz...
~Leszek Witlinski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Tadeusz Kotowski - opinia Dla mnie rewelacja. Prowadzony jestem przez p .Hanię Rykowską. Jej wiedza ,...
~Tadeusz Kotowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

lenka - opinia Trochę trzeba czekać na rehabilitację z NFZ, ale to najlepsza placówka...
~lenka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Janusz - opinia wątek zamknięty Jestem seniorem 70+. Od wielu lat cierpię na bóle kręgosłupa. Leczenie...
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Wiesława L. - opinia wątek zamknięty Od dłuższego czasu miałam silne zawroty głowy, wizyty u kilku lekarzy nie...
~Wiesława L.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Mgr Maciej Helwich - to fizjoterapeuta z dużą wiedzą, uprzejmy, wszystko...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Anna Sko - opinia wątek zamknięty Zostałam skierowana do Pana Macieja Kurek, osteopata. Jestem po pierwszej...
~Anna Sko
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

zadowolony - opinia wątek zamknięty Na konkretną godzinę, praktycznie bez kolejki.
~zadowolony
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Żbikowski Jerzy - opinia wątek zamknięty W minioną środę rozpoczęła się u mnie w mieszkaniu rehabilitacja domowa....
~Żbikowski Jerzy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

ula - opinia wątek zamknięty Przychodnia na ul Kieleckiej K5, to pełna profesjonalna obsługa, z dużą...
~ula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, szczególnie fizjoterapeutę i osteopatę pana mgr Macieja Kurka...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Mirosława - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Pana Jakuba Seremak. Profesjonalista w każdym calu! Posiada...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Rehabilitacja u Pana Macieja Helwicha wątek zamknięty Rehabilitowałam się z powodu uszkodzenia kolana po wyjeździe na...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Skuteczna rehabilitacja w przyjaznej atmosferze wątek zamknięty Jestem pacjentką Pani dr D. Janczewskiej i Przychodni Morska od 2 lat (NFZ...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Justyna Łagoda - fizjoterapeutka wątek zamknięty Profesjonalistka jakich mało! Bardzo skuteczna w działaniu, wnikliwa diagnoza...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Justyna Łagoda wątek zamknięty Osoba godna polecenia. Charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

p.Justyna Łagoda fizjoterapeutka wątek zamknięty Chciałem bardzo polecić wszystkim wspaniałą i bardzo kompetentną...
~niesforny pacjent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry