Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kot Edward wątek zamknięty Jestem tatą dwóch super małych facetów. Obydwaj chodzili do Kota Edwarda....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Super półkolonie wątek zamknięty Moje dziecko spędziło 3 FANTASTYCZNE tygodnie na półkoloniach w Centrum...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Niestety wątek zamknięty Po zapewnieniach Pani właścicielki o ofercie itp szybko podpisaliśmy umowę bo...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

słabo wątek zamknięty Przedszkole wygląda ok, nowe i przyjemne. Ale kontakt z paniami...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Emilia Link - Dratkowska - opinia wątek zamknięty doskonała współpraca między przedszkolem, a domem; niezwykle kompetentna i...
~Emilia Link - Dratkowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

U Kota Edwarda jest jak u mamy wątek zamknięty Korzystałam z przedszkola i centrum zabaw przez kilka lat i gdybym miała...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Fantastyczne miejsce! wątek zamknięty Sobotnie zajęcia adaptycje dla maluszków (od około1,5rż) pokazały, że w Kocie...
~kw
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Kot Edward wątek zamknięty Przedszkole Kota Edwarda polecam z dużym spokojem każdemu rodzicowi który...
~RC
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Uśmiechnięte dziecko – szczęśliwi rodzice :-) wątek zamknięty Polecam Przedszkole Kota Edwarda! Jestem mamą 2,5 letniego chłopca, który od...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Wspaniały start dla Dziecka! wątek zamknięty Przedszkole Kota Edwarda to doskonałe miejsce dla Dziecka - Panie opiekują...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

Wspaniałe przedszkole! wątek zamknięty Takie przedszkole to cudowny i ciepły etap w życiu naszego dziecka. Dziecko...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Ciepła i przyjazna atmosfera wątek zamknięty Indywidualne podejście do dzieci, Optymistyczne nastawienie pań, Ciekawe...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Super przedszkole wątek zamknięty Moja córka ma 2 lata i 5 miesięcy, bardzo szybko zaadaptowała się w...
~Beata Wierzba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Kot Edward :) wątek zamknięty Ja będę powtarzać cały czas do skutku, rzadkość w przedszkolach, to co W...
~Mama Zuzi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Jak najbliżej Kota Edwarda wątek zamknięty Nie będę komentować artykułu negatywnego wobec przedszkola Kota...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Na piątkę z plusem wątek zamknięty Synek chodzi do przedszkola już drugi rok i nie mogliśmy wymarzyć sobie...
~AJ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Nie masz co zrobić z dzieckiem w wakacje- idź do Kota Edwarda! wątek zamknięty Szczerze polecam! Moje dwie córki korzystały z oferty wakacyjnego przedszkola...
~Gosiak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

Podziękowania wątek zamknięty Jak wszyscy wiemy, najważniejsza jest opieka. A ta w Kocie Edwardzie jest...
~TMK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

Ostatni dzień... wątek zamknięty Z bólem serca żegnamy sie z Kotem Edwardem. Starsza córa spędziła tam cudowne...
~AB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Jestem zakochana w Edwardzie!!!!!! wątek zamknięty Już kolejny rok moje dziecko chodzi do przedszkola Kota Edwarda i do zerówki...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

33

wątków

do góry