Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia Do kliniki doktor Hanny trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki. Chciałam...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Małgosia - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie prowadzona klinika, w której można poczuć się bezpiecznie....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Małgosia - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie prowadzona klinika, w której można poczuć się bezpiecznie....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Danuta - opinia wątek zamknięty Klinika nowoczesna duży wybór zabiegów, konkurencyjne ceny. Czułam się na...
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Kasia M. - opinia wątek zamknięty Korzystałam z zabiegu redukcji zmarszczek toksyną botulinową i jestem bardzo...
~Kasia M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Malgorzata Dabrowska - opinia wątek zamknięty Od 6 lat chodze na zabiegi w HB Med i nie dosc, ze zatrzymal sie dla mnie...
~Malgorzata Dabrowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Malgorzata Dabrowska - opinia wątek zamknięty Od 6 lat chodze na zabiegi w HB Med i nie dosc, ze zatrzymal sie dla mnie...
~Malgorzata Dabrowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Malgorzata Dabrowska - opinia wątek zamknięty Od 6 lat chodze na zabiegi w HB Med i nie dosc, ze zatrzymal sie dla mnie...
~Malgorzata Dabrowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Jestem po liftingu wolumetrycznym u pani dr Hanny Olszewskiej. pomimo moich...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 stycznia 2020

Zabieg ultracontour wątek zamknięty Właśnie skończyłam serię (6 zabiegów) ultracontour na brzuch + zabieg...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Miałam wypełniane usta przed panią dr Hannę Olszewską. Jestem bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Pani dr Hanna Olszewska to prawdziwa profesjonalistka z ogromnym...
~Joanna Młynkowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Szczerze polecam! wątek zamknięty Bardzo bałam się zabiegów inwazyjnych dlatego długo zwlekałam z podjęciem...
~Małgorzata Cielecka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 czerwca 2019

Można zaufać wątek zamknięty Do kliniki zgłosiłem się w celu usunięcia naczynek. Miejsca nie znałem, więc...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Miejsce godne polecenia! wątek zamknięty Miesiąc temu skorzystałam z usług kliniki. Zależało mi na odmłodzeniu twarzy...
~Stella
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Profesjonalnie! wątek zamknięty W klinice panuje miła i serdeczna atmosfera. Zabiegi są profesjonalne a ceny...
~MałaCzarna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Usuwanie blizny po oparzeniu wątek zamknięty Witam, postanowiłam sie podzielić opinia na temat zabiegu w tej Klinice....
~Anna D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Warto skorzystać wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu. Nie wiedziałam czego się mogę...
~Magdalena_Z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Cudowna atmosfera, piękne wnętrze, indywidualne podejście do klienta,...
~Dorota Nowak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

CENTRUM GODNE POLECENIA wątek zamknięty Poznałam to miejsce 4 lata temu , żartobliwie pisząc pokochałam , nikt i nic...
~BARBARA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry