Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - ocena nowy temat Wizyta w Centrum MAM to była czysta przyjemność. Pani Doktor była bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Emilia - ocena nowy temat Korzystałam z usług kliniki w zakresie ginekologii estetycznej. Bardzo...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Anna em - ocena nowy temat Wykwalifikowa kadra personelu, wysoka jakość świadczonych usług. Jestem...
~Anna em
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Dominika - ocena nowy temat Do Centrum trafiłam z ulicy. Potrzebowałam na wyjeździe pilnej konsultacji...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Hanna Wilczewska - opinia wątek zamknięty Byłam u dermatolog w Centrum Zdrowia i Urody MAM na zabiegu powiększania ust...
~Hanna Wilczewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Kilkukrotnie korzystałam z porad lekarza ginekologa. Zawsze fachowa i miła...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Nie pierwsza, ale ostatnia wizyta - opinia wątek zamknięty Szkoda czasu i pieniędzy, zwłaszcza w kontekście ich wysokości. A skoro...
~Nie pierwsza, ale ostatnia wizyt
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wykonalam manicure u Pani Yulii- przedluzenie plus manicure hybrydowy....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam w salonie z nitkowania i henny brwi. Polecam z całego serca,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Prostowanie nosa kwasem hialuronowym wątek zamknięty Korzystałam z usługi prostowania nosa kwasem hialuronowym. Musze przyznać, że...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Boska bawialnia! wątek zamknięty Wiele miejsc stworzonych dla dzieci przytłacza nadmiarem bodźców, wiele...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Wspaniale miejsce, również dla dojrzałej kobiety! wątek zamknięty Z usług MAM korzystałam dotychczas kilkukrotnie. Każda wizyta w placówce mile...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Piękne i przydatne miejsce na mapie Trójmiasta wątek zamknięty W MAM byłam na razie na nitkowaniu brwi, ale na pewno wrócę. Obłędne wnętrze,...
~asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Szczegolnie polecam gabinet ginekologiczny i dr Katarzyna Kopacz-Petranyuk....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Warsztat zmysłów odczuwanie wątek zamknięty Byłam ze swoją córcią i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Zajęcia...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Genialne miejsce wątek zamknięty W końcu mam spokojna głowę o mnie, o moja Julcie i moje pazurki.
~Ilona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Wyjątkowe i przecudowne miejsce. wątek zamknięty Jako mama 2 letniej Kasi, już nie pamiętam kiedy miałam chwilę na relaks....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

polecam! wątek zamknięty W końcu znalazłam miejsce gdzie moje paznokcie zostaną ślicznie zrobione a...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Zadowolona mama wątek zamknięty Zaskoczyła mnie możliwość przyjścia z dzieciaczkiem, miejsce i pomysł jest...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Jako świeżo upieczona mama, bałam się, że znalezienie czasu dla siebie nie...
~Joaśka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry