Widok

Ceny

Kilka razy robilam zakupy w tej stokrotce i juz drugi raz zupelnia inna byla cena na półce, a inna okazala się przy kasie. Zwrocilam uwage na ten fakt Pani kasjerce i uslyszalam odpowiedź, bo nie zmienili. Porażka. Odradzam robienia zakupów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten sklep to tragedia. A jeżeli cena na półce jest niższa to taką powinnaś zapłacić. A jak nie zmienili to ich problem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ten sklep to dno i pół kilometra mułu.
Obsługa do wymiany. Wczoraj byłam na niewielkich zakupach (jak nie muszę to tam nie chodzę) i załamałam ręce ze zgrozą. Przyjęto jakieś nowe dziewuszysko, które zdecydowanie nie powinno tam pracować. Wpatrywała się w jajka, których nie mogła nabić na kasę jak wół w malowane wrota. Siedziała, siedziała i się gapiła jakby miała coś nie w porządku z głową - jakby się zawiesiła czy coś. Myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Jak można dopuszczać kogoś takiego do pracy za kasą?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Naprawdę żałuję, że nie ma tu innego sklepu.
Dzisiaj kolejny raz natknąłem się na pleśń w produkcie, który kupiłem. Dlaczego coś takiego nie przytrafiło się w Biedronce, Lidlu czy w Tesco?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
To najgorszy sklep na osiedlu panuje tam brud niesymatyczna obsługa kierowniczka używa wulgarnych słów. Trzeba powiadomić właścicieli sklepu wpis w dniu 7.04.2018r.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

to przestańcie tam robić zakupy,wszystko można kupić obok w pawilonach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dużo drożej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

Cis Park (3 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

do góry