Widok

Chabrowe Wzgórze zdjęcia mieszkań :)

Chabrowe Wzgórze Temat dostępny też na forum:
Witam i zapraszam do udostępniania zdjęć (linków oczywiście) wszelakich i z wewnątrz jak i z zewnątrz osiedla Chabrowe Wzgórze.
Jestem ciekaw jak to wygląda,ponieważ kupiłem z żoną mieszkanie w drugim etapie i już nie możemy się doczekać.
Tak więc jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam serdecznie Wasz przyszły sąsiad :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. My też nie możemy się doczekać. Budynek C2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też budynek C2 ;)
Z tego co nam mówili,to będą gotowe marzec-kwiecień.
Ps. Ilu pokojowe będzie miał sąsiad jeśli można wiedzieć? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to prawda, że ruch na obwodnicy ma być wstrzymany w związku z bliskościa tej inwestycji? Nie wyobrażam sobie tego. Nie lepiej byłoby zrobić jakiś objazd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. 3 pokoje {a tak realnie 2 pokoiki + kuchnia z aneksem salonikowym}. Byłem w biurze - wejść i zobaczyć mieszkanie będzie można za 1-1,5 miesiąca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super się składa,bo akurat będę w kraju od 20.12 do 4.01 i właśnie chciałem pojechać i zobaczyć jak to wygląda :)
Ps. Czy Państwo też czasem musieli czekać dłużej niż obiecano na jakiekolwiek papiery z Polnordu?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem mieszkańcem budynku 38 i musze powiedzieć że kontakt z polnordem byłi jest bardzo dobry polecam skontaktować sie z kierownikiem działu sprzedaży Chabrowych Wzgórz panem Krzysztofem Gasewiczem 601227004 bardzo pomocny gość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bardzo wiem o jakie papiery chodzi. U mnie była umowa przedwstępna podpisana w biurze sprzedaży potem spotkanie u notariusza i tyle. Tak jak napisał #wzgórzanin# kontakt z biurem jest bezproblemowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy już jest możliwe obejrzenie mieszkania?
Ktoś coś wie?
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Po świętach wybieram się do biura, to się dowiem i napisze. Życze Zdrowych, wesołych świąt dla przyszłych sąsiadów (już mieszkających, oraz oczekujących na swoje M)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj byłem w biurze. Na początku lutego ma być dzień otwarty ( w sobote)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo coś więcej o tych daniach otwartych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak. 17.02. w sobote. info mam od p. Krzysztofa z biura sprzedazy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro organizują drzwi otwarte tzn. że mieszkania się nie sprzedają. A sobota w zimę to mały ruch na obwodnicy i hałas będzie dużo mniejszy niż w tygodniu. Mniej ciężarowek na drodze. Fajne zagrywki mają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

drzwi otwarte sa dla tych ktorzy kupili mieszkania. łaski nie robia musza raz zaprosic nabywcow i udostepnic lokal przed zakonczeniem budowy. to eynika z umow ktore podpisuja z nami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie M. widzę że nie zrobił Pan nawet rozeznania sprzedaży mieszkań na osiedlu Chabrowe Wzgórze,nie mówiąc już o ogólnopolskim rynku nieruchomości...od ponad pół roku obserwuje rynek, jak i osiedle CHW na którym kupiłem mieszkanie i wiem jak dużo mieszkań się tam sprzedało.
W pierwszym etapie nie mieliśmy już czego szukać z żoną pod koniec czerwca.
Wystarczy zresztą wejść na stronę Polnordu i zobaczyć na planach dostępność lokali.
I tak jak napisał kolega wyżej,dni otwarte są przede wszystkim dla aktualnych nabywców.
Byliśmy z żoną tam pierwszy raz latem w środku tygodnia około południa nie było głośno.
Poza tym ludzie którzy są zainteresowani kupnem mieszkania na CHW i okolicach,mają oczy i uszy, oraz są świadomi lokalizacji.
Jak ktoś chce mieć ciszę, to niech się buduje w środku lasu.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ludzie dorośli, świadomi swoich czynów, myślący kupują mieszkania na CHW więc proszę skończyć tę pełną jadu retoryke. Czy ja krytykuje to że lubisz w pupe i lubisz ciepłe lody?Nie ja to toleruje bo taki jesteś to Twój wybór
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzysztof swój chłop
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Do zazdrośników plujących jadem. Mieszkałem na przymorzu - kołobrzeska, pomorska i myślicie że była cisza? Mieszkałem też na szerokiej w gdańsku- tam to był dopiero MIX odgłosów przez całą dobe {szczególnie latem} Dla mnie CHW to oaza spokoju, a jak będzie jakiś szum z obwodnicy, to co. To mój szum bo se go kupiłem razem z mieszkaniem i nikomu nic do tego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak szukałem mieszkania to nie pisałem głupot na stronach osiedli gdzie nie chciałem mieszkać lub cena mi nie odpowiadała.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zakorkuje Was na tym osiedlu. Zeusa będzie stać jak szkołę otworzą!!! Brak dróg alternatywnych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestrasz niestrasz bo się...
Kazdy kto kupił mieszkanie na CHW wiedział o planach zagospodarowania więc po jakiego grzyba siejeaz ferment.Korki byly, są i będą taki urok cywilizacji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Proponuje zmienić temat na interesujący lokatorów CHW. Może media. Jakie wybrać albo jakich unikać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

logitus jest ok. upc ma lepsze dekodery i nagrywarki ale gorsza infolinie w razie awarii. vectra jest swietna do podpisania umowy potem dramat. oferty i opinii o orange nie znam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Dzięki za odpowiedź. Na stronie POLNORDU piszą że "klucze już w czerwcu", a jeszcze kilka dni temu pisali "klucze już w maju". Czyżby jakiś nieprzewidziany poślizg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spprawdz co masz w umowie. i fermentu nie siej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To oni dalej budują? Na obwodnicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pod obwodnica. i nad. nie wiesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Czy ktos moze ma doradce p. Konrada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

do góry