Widok

Chabrowe Wzgórze zdjęcia mieszkań :)

Witam i zapraszam do udostępniania zdjęć (linków oczywiście) wszelakich i z wewnątrz jak i z zewnątrz osiedla Chabrowe Wzgórze.
Jestem ciekaw jak to wygląda,ponieważ kupiłem z żoną mieszkanie w drugim etapie i już nie możemy się doczekać.
Tak więc jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam serdecznie Wasz przyszły sąsiad :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. My też nie możemy się doczekać. Budynek C2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też budynek C2 ;)
Z tego co nam mówili,to będą gotowe marzec-kwiecień.
Ps. Ilu pokojowe będzie miał sąsiad jeśli można wiedzieć? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to prawda, że ruch na obwodnicy ma być wstrzymany w związku z bliskościa tej inwestycji? Nie wyobrażam sobie tego. Nie lepiej byłoby zrobić jakiś objazd?

Witam. 3 pokoje {a tak realnie 2 pokoiki + kuchnia z aneksem salonikowym}. Byłem w biurze - wejść i zobaczyć mieszkanie będzie można za 1-1,5 miesiąca.

Super się składa,bo akurat będę w kraju od 20.12 do 4.01 i właśnie chciałem pojechać i zobaczyć jak to wygląda :)
Ps. Czy Państwo też czasem musieli czekać dłużej niż obiecano na jakiekolwiek papiery z Polnordu?
Pozdrawiam!

Jestem mieszkańcem budynku 38 i musze powiedzieć że kontakt z polnordem byłi jest bardzo dobry polecam skontaktować sie z kierownikiem działu sprzedaży Chabrowych Wzgórz panem Krzysztofem Gasewiczem 601227004 bardzo pomocny gość

Nie bardzo wiem o jakie papiery chodzi. U mnie była umowa przedwstępna podpisana w biurze sprzedaży potem spotkanie u notariusza i tyle. Tak jak napisał #wzgórzanin# kontakt z biurem jest bezproblemowy.

Czy już jest możliwe obejrzenie mieszkania?
Ktoś coś wie?
Pozdrawiam!

Witam. Po świętach wybieram się do biura, to się dowiem i napisze. Życze Zdrowych, wesołych świąt dla przyszłych sąsiadów (już mieszkających, oraz oczekujących na swoje M)

Wczoraj byłem w biurze. Na początku lutego ma być dzień otwarty ( w sobote)
do góry