Widok

Chamstwo

Zmuszony jestem niestety wydać negatywną recenzję dla tego klubu pomimo, że nie raz wybawiłem się dobrze, aczkolwiek nie w ostatnim czasie. Z tego też powodu nie wiem dlaczego się zmieniło, ale zmieniło się in minus. Nie toleruję chamstwa, braku poszanowania godności innej osoby, dlatego także doceniam kluby gdzie ochroniarze to nie jedynie "garniak" ale i kultura osobista (a to rzadkość). Brak swojej kultury "goryle", bo tak można kolokwialnie określić przypakowane jednostki bez humanizmu, okazały poprzez chamskie i obraźliwe zachowania wobec gości. Czego widocznie nie starają się zrozumieć, to że każdy gość jest prawdopodobnym klientem. Jak dzisiaj nie ma dla niego miejsca, ale mu miło podziękujęmy, to wróci, jeżeli niemiło, to nie powróci już. Proste? Oczywiście dużo łatwiej pokazać swoją pozycję w stadzie i kolokwialnie "wyrzucić kogoś na zbity pysk". Dziwi mnie dodatkowo zachowanie "menedzerki" tudzież pracownicy AK PG Kw., która zamiast próbować rozładować sytuację po prostu wrzuca swoim klientom i im na dodatek GROZI! To doprawdy brak profesjonalizmu, po prostu pełną "gębą"! Aha, czekam z niecierpliwością na pozew w powództwa cywilnego : ) Michał.
Moja ocena
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Sprawa zostala szczegolowo wyjasniona droga mailowa. Okazalo sie, ze stawiane nam zarzuty sa bezpodstawne i niezgodne ze stanem faktycznym:
"Oczywiście dużo łatwiej pokazać swoją pozycję w stadzie i kolokwialnie "wyrzucić kogoś na zbity pysk". Dziwi mnie dodatkowo zachowanie "menedzerki" tudzież pracownicy AK PG Kw., która zamiast próbować rozładować sytuację po prostu wrzuca swoim klientom i im na dodatek GROZI!"

Na anonimy nie bedziemy wiecej odpowiadac ani polemizowac z Autorami takowych wpisow.
Na stronie Klubu zostal podany adres do korespondencji jak rowniez wskazowki na ten temat.

Po raz kolejny prosimy Moderatora o zapoznanie sie z korespondencja z Panem Michalem i dzialania adekwatne do sytuacji,

pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak dla mnie to po prostu szczera opinia! Każdy może wydać taką, jaką ma!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Autor otrzymal BARDZO obszerna odpowiedz na swojego posta. Niestety nie mial odwagi sie przedstawic i skontaktowac w sprawie swoich dosc powaznych zarzutw z Kierownictwem Klubu - wiec nie bedziemy sie ustosunowywac na forum do tego typu anonimowych wpisow obrazajacych Pracownikow Klubu i Firmy "Solid".

Moderatora prosimy o zapoznanie sie z korespondencja z Autorem i podjecie decyzji, czy ma prawo nas w ten sposob obrazac i oczerniac.

Pozdrawiam serdecznie
AK PG Kwadratowa


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
może po prostu boją się,że wasi ochroniarze go namierzą i pobiją?? to byłoby prawdopodobne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze może podrzucą głowę konia do łóżka? Ogarnij się, życie to nie film.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry