Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia chatanowa to fantastyczni ludzie, otwarci na pomysły. Przygotowali dla mnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Paweł Migocki - opinia Mieszkanie po rodzicach do kapitalnego remontu. Zgłosiłem się do Chatanowy po...
~Paweł Migocki
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Piotr - opinia wątek zamknięty Jeżeli szukasz inspiracji do wymarzonego wnętrza z ręką na sercu zawsze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Zaprojektowali, wykonali. Sprawnie projekt z nadzorem i pełną obsługą...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Jagoda - opinia wątek zamknięty Współpraca z firmą Chatanowa to niesamowita przyjemność. Powierzyłam do...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Iza i Mariusz - opinia wątek zamknięty Fajni ludzie z fajnymi pomysłami. Kraetywność powyżej skali :) Funkcjonalność...
~Iza i Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Daria Bryl - opinia wątek zamknięty Super pracownia i super ekipy. Bardzo chcę pochwalić wszystkie ekipy...
~Daria Bryl
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Małgorzata Rubartowska - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecamy. Nasze stare lokum wygląda zupełnie jak nowe. Duża...
~Małgorzata Rubartowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Projekt mieszkania jak i proces realizacji na najwyższym poziomie. Wszystko...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

projekt i realizacja kuchni wątek zamknięty Zamówiliśmy projekt kuchni i wykonanie. Chwilę trzeba było poczekać. Za to...
~Ania i Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Projekt i remont wątek zamknięty Dziękuję za sprawnie przeprowadzony remont kuchni i jadalni oraz dużą pomoc...
~Joanna z Gdańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry