Chatka Przedszkolaka

Przedszkola

Gdynia, Oliwkowa 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama Przedszkolaka - opinia Bezpieczna przystań dla mojego dziecka. Polecam z całego serca to miejsce. W...
~Mama Przedszkolaka
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Mama z grupy tygrysków - ocena Bardzo profesjonalne podejście do każdego przedszkolaczka. Panie są...
~Mama z grupy tygrysków
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2023

Zadowolona mama - opinia Z całego serca polecam Chatkę Przedszkolaka. Przez rok uczęszczania do...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2023

Maria Kr. - opinia Z całego serca polecam to miejsce. Córka chodzi z radością każdego dnia....
~Maria Kr.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2023

Mama - opinia Ogólnie nie polecam, dzieci w okresie jesienno-zimowym bardzo rzadko wychodzą...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2023

bardzo dobre przedszkole wątek zamknięty dużo ciekawych zajęć dodatkowych, wspaniała kadra a przede wszystkim miejsce...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Świetne przedszkole wątek zamknięty Moje dzieci same wybrały sobie to przedszkole po obejrzeniu kilku i chodzą...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Po prostu super! wątek zamknięty Bez ogródek i wazeliniarstwa mogę polecić to przedszkole. Moja córka bardzo...
~Tata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

mama Adasia - opinia wątek zamknięty Przedszkole prowadzone profesjonalnie, z niezwykłym zaangażowaniem, z...
~mama Adasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2012

Panie przedszkolanki to podstawa wątek zamknięty Panie przedszkolanki mają właściwe podejście do dzieci, są pomysłowe,...
~Katarzyna Targowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

Polecam! wątek zamknięty Moj synek bardzo polubil to przedszkole, co moge uznac za duze osiagniecie....
~Jola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry